Dělící stěny a paravány

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Kategorie
Filtrování

Jak rozdělit místnost na dvě?

Ideálním řešením pro optické rozdělení prostoru je dělící stěna či mobilní skládací paraván. Využít ale můžete také závěsy nebo větší regál. Nevíte si rady, jak rozdělit dětský pokoj s jedním oknem a zajistit tak dětem vlastní útočiště? Řešením by mohl být průsvitný či nízký paraván ve světlých barvách, který zajistí pocit soukromí, ale zároveň pohltí jen minimum denního světla.

Dělící stěna do obýváku i do dětského pokoje

Chcete oddělit kuchyňský či pracovní kout od obýváku bez nákladné rekonstrukce? Jednoduchým řešením je závěsná dělící stěna, která opticky rozdělí prostor aniž by mu ubrala na vzdušnosti a zároveň se stane zajímavým designovým prvkem v interiéru. Praktickou alternativou je také policová dělící stěna, která může sloužit zároveň jako knihovna či zelená stěna, kde vystavíte na odiv své pokojovky.

Designový paraván vám zajistí více soukromí

Paraván se v poslední době těší čím dál tím větší oblibě i v českých interiérech. Výhodou je jeho skladnost a mobilita. Vybrat si můžete skládací model či paraván na kolečkách, jehož přesunutí zabere jen pár chvilek a vy si jednoduše změníte rozložení místnosti podle své nálady a potřeb. Ať už je váš styl jakýkoliv, v nabídce najdete jak jednoduchý dřevěný paraván, tak kousky bohatě zdobené či s potiskem.

Objevte dělící stěny a paravány ze stovek eshopů na jednom místě. 2 088 dělících stěn a paravánů značek Hometrade, Magnetoplan, HOBIS a EUROKRAFTpro čeká na váš nákup. Hledejte podle barvy: bílé dělící stěny a paravány, modré dělící stěny a paravány, hnědé dělící stěny a paravány a béžové dělící stěny a paravány. Nejlevnější dělící stěny a paravány od 309 Kč.