Dětské skříňky

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Kategorie
Filtrování

Jaké parametry musí splňovat dětská skříň?

Skříň do dětského pokoje musí být především bezpečná. To znamená, že by měla být vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů a mít začištěné hrany. Velice důležité je také uchycení ke zdi – nedostatečně upevněná dětská skříň je jednou z nejčastějších příčin úrazů dětí. Co se týče materiálů, je nejpraktičtější laminát, který je odolnější proti poškrábání a lépe se udržuje.

Naučte děti pořádku hravou formou

Jak si ušetřit nervy s úklidem u dospívajících? Učte je pořádku už od dětského věku. Základem je vhodně zvolená dětská skříň či komoda, případně modulární skříň, kterou dítě zvládne obsluhovat i bez vaší pomoci. Druhým bodem je učení pomocí hry, respektive nenásilnou formou. Smiřte se s tím, že není vždy uklizeno a buďte trpěliví. Dítě by uklízení nemělo vnímat jako trest, jinak k němu získá odpor.

Jaké barvy zvolit na skříň do dětského pokoje?

Na výběr máte dvě možnosti. Tou první je barevná dětská skříň, případně skříň s motivy zvířátek. Takové řešení je krásné a děti bude bavit, nevydrží však věčně. Nechcete-li po pár letech obměňovat nábytek, je rozumnou volbou dětská šatní skříň či komoda v neutrální bílé barvě. Barvy a veselost do pokojíčku pak dodají dekorace nebo tapety, jejichž obměna je levnější a jednodušší.

Objevte dětské skříňky ze stovek eshopů na jednom místě. 1 240 skříněk značek Dolmar, BAUMAX, Almers a WIP čeká na váš nákup. Hledejte podle barvy: bílé skříňky, modré skříňky, zelené skříňky a hnědé skříňky. Nejlevnější dětské skříňky od 599 Kč.