Doplňky k matracím

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Kategorie
Filtrování

Postele, matrace a rošty

Doplňky k matracím

Proč si pořídit chránič matrace?

I když máte matraci se snímatelným potahem, je vhodné si pořídit chránič matrace. Proč? Chránič matrace daleko snadněji vyperete a usušíte. Díky chrániči také nedochází k propocení matrace, kterému prostěradlo jen stěží zabrání. Některé chrániče mohou být také antibakteriální nebo voděodolné. Chránič matrace tak zlepšuje hygienu vašeho spánku a zároveň chrání matraci před rychlým opotřebením.

Na co se hodí vrchní matrace?

Vrchní matrace, nebo také podložka na matraci, je silnější než chránič. Díky tomu dokáže změkčit tvrdou postel a zlepšit komfort vašeho spánku. Pomůže také jako dočasné řešení na proleželou matraci nebo pro přespávání návštěv na gauči. Záleží-li vám na vašem spánku, je nejlepší kombinací kvalitní matrace + vrchní matrace + chránič matrace, které společně zajistí maximální možný komfort a hygienu.

Kvalitní spánek je nad zlato, dopřejte si ho!

Obzvláště my dospělí spánek podceňujeme a ničíme nezdravými návyky. Jak spát zdravě? Pořídit kvalitní matraci a chránič matrace je skvělý základ, důležité je ale i místo, kde spíte. V něm by neměly být žádné rušivé prvky jako televize. Nejhorší je mobilní telefon, který máme celou noc u postele. Ten je doslova zabijákem kvalitního odpočinku.

Prozkoumejte doplňky k matracím ze stovek eshopů na jednom místě. 787 doplňků k matracím značek 4Home, Mabo, Möbelix a Mr. Sandman čeká na váš nákup. Slevy na doplňky k matracím dnes až 45 %. Nejvíce slev máme dnes na doplňky k matracím značky 4Home. Objevujte doplňky k matracím podle barvy na Homago.cz: bílé doplňky k matracím.