Konvice na čaj a kávu

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Kategorie
Filtrování

Varná konvice na indukci, plyn a elektřinu

Vaření vody na čaj v konvičce s píšťalkou je klasikou, která nemůže zklamat. Výrobci následují kuchyňské trendy ve vývoji spotřebičů, a tak jsou v naší nabídce varné konvice na všechny typy ohřevu, tzn. indukci, elektřinu a plyn. Pozor si dejte na fakt, že varná konvice na indukci je použitelná i na plyn a elektřinu, ale ne všechny konvice jsou vhodné na indukci.

Která konvice na čaj bude vaše?

Stále marně sháníte tu pravou konvičku, která promění pití čaje v zážitek? Naše nabídka je tak široká, že se v ní určitě najde ta vaše vysněná konvice na čaj nebo kávu. Kromě klasiky, jakou je skleněná konvice na čaj se sítkem, patří mezi oblíbené smaltovaná či retro konvice, elegantní porcelánová konvice na čaj v bílém provedení nebo konvičky, které vám navodí atmosféru japonských čajových obřadů.

Čajník se postará o pohodlnou přípravu čaje

Většina lidí v dnešní době dává přednost rychlovarné konvici, což je trochu škoda. Designový čajník totiž ohromí nejen vás, ale také vaše návštěvy. Pokud si vyberete kousek z kvalitního a odolného materiálu, bude mít navíc téměř neomezenou životnost. Před samotnou koupí doporučujeme rozmyslet si, jestli budete v čajníku připravovat pouze čaj nebo i jiné nápoje.

Prozkoumejte konvice na čaj a kávu ze stovek eshopů na jednom místě. 798 konvic značek Orion, KELA, FOREVER a BAUMAX čeká na váš nákup. Slevy na konvice na čaj a kávu dnes až 38 %. Nejvíce slev máme dnes na konvice značky Orion. Objevujte konvice podle barvy na Homago.cz: bílé konvice, černé konvice, červené konvice a zelené konvice.