Mixéry a šlehače

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty

Vaříte pro hodně lidí? Pořiďte si ruční mixér

Máte doma hodně strávníků, pro které často pečete různé dobroty? Pak se vám bude hodit ruční mixér, který je známý tím, že zvládne zpracovat i velké množství surovin. Speciální nástavce vám pak umožní nejen mixování, ale také šlehání, hnětení a sekání. Jedinou nevýhodou těchto mixérů je jejich vyšší váha.

Jednička mezi mixéry? Tyčový mixér

Hledáte pomocníka, který zastane téměř veškerou práci v kuchyni? Pak jednoznačně potřebujete ponorný tyčový mixér. Jeho výhodou je velmi snadná údržba a možnost mixování horkých pokrmů rovnou v hrnci či míse. Když máte hotovo, postačí odpojit hlavici a umýt ji pod tekoucí vodou. Díky různým nástavcům s ním zvládnete mixovat, šlehat, hnětat i sekat. Vsaďte na osvědčené značky Braun, Bosch či SENCOR.

Stolní mixér zvládne zpracovat ořechy a obiloviny

Stolní mixér je určen především na přípravu ovocných a zeleninových smoothie nebo na zpracování ořechů či různých obilovin. Oproti ručnímu mixéru má vyšší výkon, a tak rozmixuje a vyšlehá jakékoliv potraviny. Jediným omezením je velikost nádoby. Velké kusy nebo více částí dávejte do mixéru vždy postupně. U plastových nádob pak dejte pozor na to, že do nich nesmí přijít nic horkého.

Prozkoumejte mixéry a šlehače ze stovek eshopů na jednom místě. 2 083 mixérů a šlehačů značek Tefal, BRAUN, Berlinger Haus a SILVERCREST čeká na váš nákup. Slevy na mixéry a šlehače dnes až 63 %. Nejvíce slev máme dnes na mixéry a šlehače značky Tefal. Objevujte mixéry a šlehače podle barvy na Homago.cz: černé mixéry a šlehače, červené mixéry a šlehače, modré mixéry a šlehače a fialové mixéry a šlehače.