AKU rotační sekačka RIWALL PRO RALM 3820 set

Účinná a tichá zahradní sekačka na trávu RIWALL PRO RALM 3820 set, 20 V  je ideální pomocník při úpravě trávníku, který vám pomůže udržet vaší zahradu krásnou a upravenou. Sekačku využijete i při sběru spadaného listí. Je zejména vhodná pro použití tam, kde není přístup k elektřině, nebo pokud nechcete manipulovat s napájecím kabelem.
Motor
Sekačka je poháněna silným uhlíkovým PowerBrush motorem díky spojení dvou moderních 20 V akumulátorů o vysoké kapacitě 4 Ah (napětí 40 V), který dosahuje rychlosti otáček 3 500 min-1 a poskytuje tak dostatečný výkon i ve vyšší trávě. Díky modernímu 20 V akumulátoru s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení, zvládnete nabít akumulátory za 90 minut. Doba běhu stroje je cca 40 min (může se lišit v závislosti na zátěži). Vyznačuje se snadnou manipulací, minimálními nároky na údržbu a nízkou hmotností. 
Funkce 2 v1
Sekání trávy, sběr a zadní výhoz do koše je standardní vybavení každé sekačky. Tento model je bez pojezdu.
Přednosti
Silný a přesto lehký motor s výkonem 20 V
Chytře tvarované šasi z odolného polymeru
Šířka sečení 38 cm 
Ergonomická, sklopná řídítka pro komfort při práci i snadný transport
Sběrný koš o objemu 40 l s robustním madlem 
Pohodlné centrální nastavení výšky sečení do 6 pozic
Snadné startování pouhým stiskem tlačítka
Tichý chod, žádné emise ani kabely, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry, apod.)
Baterii lze kombinovat i s dalšími stroji Riwall z programu 20 V
Indikace stavu nabití baterie pomocí integrovaných LED diod. Indikátor není součástí stroje, ale baterie, takže můžete zjistit okamžitou kapacitu baterie, aniž ji musíte vkládat do stroje.  
Aku program Riwall 20 V
Jedna 20 V baterie pohání vše. Díky vyspělé elektronice baterie Riwall „pozná“, ve kterém je stroji a dokonale se mu přizpůsobí. Vy tak dostanete z každého stroje maximální výkon i pracovní dobu. Počet strojů Riwall 20 V se bude každým rokem zvyšovat. 2 roky plná záruka na baterii - v případě problému bude automaticky vyměněna za novou. 
Díky kooperaci s německým výrobcem nářadí Scheppach, lze bateriemi Riwall 20 V pohánět i více než deset druhů akumulátorového nářadí Scheppach 20 V (vrtačky, brusky, pily, hoblíky, rázové utahováky apod.) a naopak. 
Tento model je dodáván včetně dvou kusů 4 Ah baterií a dvou nabíječek. Náhradní nabíječku i výkonnější  akumulátor si  můžete jednoduše pořídit v našem e-shopu.
Součástí balení je přehledný návod k obsluze, který si také můžete stáhnou v souvisejících dokumentech.
Výrobce poskytuje na značku Riwall PRO o dva roky prodlouženou záruku nad rámec zákonné záruční lhůty. Podmínkou je předložení výrobku k servisní prohlídce v autorizovaném servisu ve 24. měsíci od data prodeje stroje. Chcete vědět, kde můžete tento produkt servisovat - podívejte se do naší Mapy servisů.
Pokud si nejste jisti, jaká sekačka je pro vás ta pravá, nechte se inspirovat na našem blogu JEŽEK BLOG.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další sekačky