Garmin Venu Sq 2, Cream Gold / White silikonový řemínek

Venu Sq 2
VELMI DOBRÁ VÝDRŽ BATERIEBaterie vydrží až 11 dní v režimu chytrých hodinek a až 26 hodin v režimu podrobného GPS záznamu na 1 nabití. Hodinky tak nemusíte každou noc kvůli nabíjení sundávat a můžete sledovat svá zdravotní data nepřetržitě.
ELEGANTNÍ VZHLEDElegantní design chytrých hodinek Venu Sq 2 se hodí pro každý styl i každou příležitost. Díky jasnému displeji AMOLED a volitelnému režimu trvale zapnutého displeje uvidíte vše důležité hned na první pohled.
KVALITNÍ MATERIÁLY A ZPRACOVÁNÍOdolné sklo Corning Gorilla Glass 3, lehká hliníková luneta a příjemný, měkký silikonový řemínek, to je kombinace materiálů použitých při výrobě hodinek. Kromě nich se hodinky vyznačují vysokou spolehlivostí a odolností.
MĚŘENÍ SRDEČNÍHO TEPU ZE ZÁPĚSTÍHodinky několikrát za sekundu sledují data o vašem srdečním tepu1 a upozorní vás, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Umožňují také měřit srdeční tep během sportovních aktivit, dokonce i během plavání.
FUNKCE BODY BATTERY™Funkce Body Battery patří k nejzajímavějším funkcím hodinek. Sleduje poměr mezi zatížením organizmu a regenerací a pomůže vám získat přehled, kdy má organizmus dostatek energie na náročné aktivity a naopak kdy je dobré zvolnit a regenerovat.
SLEDOVÁNÍ SPÁNKU A JEHO SKÓREHodinky během noci monitorují spánek a zaznamenávají délku a kvalitu spánku, včetně skóre, které hodnotí kvalitu regenerace. Kromě uvedených veličim můžete sledovat přehled fází spánku, okysličení krve Pulse Ox2 nebo záznam frekvence dýchání. Hodinky navíc poskytnou i drobné rady pro zlepšení kvality vašeho spánku1.
MĚŘENÍ ZATÍŽENÍ ORGANIZMUNa základě průběžného měření variability srdečního tepu jsou hodinky schopné měřit hodnotu Stress Score, která odráží míru zatížení organizmu. V průběhu hodnot můžete vysledovat vliv nedávného tréninku, přicházející virózy, nadměrné konzumace jídla a alkoholu a dalších faktorů ovlivňujících váš organizmus.
FUNKCE HEALTH SNAPSHOT™Zaznamenejte dvouminutovou aktivitu a zjistěte důležité statistiky, jako je srdeční tep, variabilitu srdečního tepu, míru okysličení krve, dýchání a zatížení organizmu. Zprávu s daty můžete sdílet ze smartphonu a aplikace Garmin Connect™.
FUNKCE PRO ŽENYPomocí mobilní aplikace Garmin Connect mohou ženy sledovat svůj menstruační cyklus nebo těhotenství. Zaznamenávejte příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu a další výhody. S aplikací pro sledování zdraví žen můžete dokonce zobrazovat a zapisovat podrobnosti přímo na displeji hodinek.
PULSNÍ OXYMETRSnímač pulzního oxymetru2 měří v průběhu dne i ve spánku úroveň nasycení krve kyslíkem a ukáže vám, jak dobře ho vaše tělo vstřebává. Funkce se hodí pro sledování zdravotního stavu nebo pro aklimatizaci při náhlé změně nadmořské výšky nebo teploty.
VĚK PODLE KONDICETato funkce používá biologický věk, vaši týdenní vysoce intenzivní aktivitu, klidový srdeční tep a BMI nebo procento tělesného tuku3 k odhadnutí, zda je vaše tělo mladší nebo starší, než kolik vám skutečně je. Můžete získat i tipy, jak snížit svůj věk podle kondice.
DECHOVÁ CVIČENÍPři únavě nebo delší soustředěné činnosti můžete využít dechová cvičení, která patří k funkcím hodinek. Během cvičení budou hodinky sledovat úroveň stresu a dýchání, abyste získali představu o efektu cvičení.
SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMUZaznamenávejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl pro příjem tekutin, který se přizpůsobí podle toho, kolik během dne absolvujete aktivit a vypotíte.
MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍSledujte své dýchání v průběhu dne, během spánku, při dechových cvičeních nebo například při cvičení jógy.
VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍVyužijte hodinky jako výkonný GPS sporttester a zaznamejte si sportovní aktivity jako chůzi, běh, jízdu na kole, plavání v bazénu, golf, HIIT, lyžování a další. Hodinky mají pro tento účel k dispozici více, než 25 předinstalovaných sportovních profilů pro venkovní i indoorové sporty. Každý z profilů má svá vlastní nastavení a specifické funkce.
ANIMOVANÁ CVIČENÍNechte hodinky, aby vás při cvičení samy vedly. S předinstalovanými cvičeními na kardio, posilování, jógu, HIIT nebo pilates máte svého trenéra stále při ruce. V aplikaci Garmin Connect si můžete navíc zdarma stáhnout další cvičení.
SNADNÉ PLÁNOVÁNÍ TRÉNINKŮVyberte si z víc než 1 600 cviků a sestavte si vlastní tréninky v aplikaci Garmin Connect v kompatibilním telefonu. Vytvořený trénink si pak z aplikace můžete přenést do hodinek.
TRÉNINKY HIITNový sportovní profil je vybavený různými stopkami pro měření tréninků HIIT, včetně tréninků AMRAP, EMOM, tabata a vlastních tréninků. Nastavte počet sérií, intervaly pro cvičení/odpočinek a další možnosti.
BĚŽECKÝ TRENÉR GARMIN COACHFunkce bezplatného osobního, virtuálního běžeckého trenéra je vhodná pro začínající i pokročilé běžce. Pomůže vám zjistit, jak na tom jste a připraví pro vás individuální trénink pro zažátečníky nebo přípravu na závod na 5, 10 km nebo půlmaraton.
MOTIVACE KE ZLEPŠENÍ KONDICEVenu Sq 2 sleduje každý den průběžně počet kroků, minut intenzity, spálených kalorií a další údaje. Pomocí aplikace Garmin Connect se můžete porovnávat se svými kamarády a ostatními uživateli Garmin hodinek v pravidelných výzvách nebo soutěžích o odznaky.
MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITYSledujte své minuty středně intenzivní a intenzivní aktivity a zjistěte, kdy během dne jste je získali a při jaké aktivitě. Veličinu si dokonce můžete zobrazit jako datové pole při měření sportovních aktivit.
CHYTRÁ OZNÁMENÍPo spárování se smartphonem Apple nebo Android můžete přímo na hodinkách přijímat e-maily, SMSky a upozornění. Při spárování s telefonem Android můžete dokonce na textové zprávy odepisovat.
BEZPEČNOSTNÍ FUNKCEKdyž budete potřebovat pomoc, můžete předem zvoleným kontaktům snadno poslat zprávu se svou aktuální polohou. Stačí mít hodinky spárované s kompatibilním telefonem4.
PLATBY GARMIN PAY™Zadejte otisk své platební karty do hodinek a plaťte snadno a rychle díky bezkontaktním Garmin Pay platbám. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Službu podporuje většina českých bank, bližší seznam najdete zde.
OBCHOD CONNECT IQ™Stáhněte si vybrané aplikace, ciferníky a další obsah z obchodu Connect IQ přímo v hodinkách, nebo vybírejte z ještě širší nabídky v aplikaci pro telefon. Je to jednoduché a zdarma.
ÚSPORNÝ REŽIM SPOTŘEBYNově mají hodinky k dispozici úsporný režim spotřeby s maximální výdrží baterie. Úsporný režim je k dispozici například v situacích, kdy potřebujete maximalizovat výdrž nebo v situacích, kdy vám kleslo nabití na minimum a potřebujete odhadovanou výdrž ještě prodloužit.
ODOLNOST PROTI VODĚHodinky odolnávají vodě a jsou vhodné i pro souvislé plavání. Hodinky splňují stupeň odolnosti pro ti vodě 5ATM.
GARMIN CONNECTMobilní a webová aplikace Garmin Connect je deníkem s přehledem zdravotních, fitness a sportovních dat. V aplikaci můžete podrobně analyzovat své tréninky, informace o svém zdraví a kondici, můžete se spojit a soutěžit s kamarády, získávat odznaky plněním výzev a další – to vše na jednom místě, v aplikaci nevyžadující žádné předplatné.
1 Přesnost záznamu aktivit.2 Zařízení není lékařským přístrojem a není určeno k diagnostickým účelům ani jako zdravotnické monitorovací zařízení; viz Garmin.com/ataccuracy. Funkce pulzního oxymetru není dostupná ve všech zemích.3 Chytrá váha Index™ nebo Index S2 (prodává se samostatně) vyžadována k použití údaje o procentu tělesného tuku funkce věku podle kondice.4 Při spárování s kompatibilním smartphonem. Více informací týkajících se požadavků na bezpečnostní a sledovací funkce a jejich omezení viz Garmin.com/safety. Apple je ochranná známka společnosti Apple Inc. registrovaná v USA a dalších zemích. Android is a trademark of Google LLC.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další chytré hodinky