Kotoučová pila HOTECHE 185 mm, 1300 W, 4500 ot/min

Elektrická kotoučová pila HOTECHE 185 mm, 1300 W je nepostradatelným pomocníkem pro všechny řemeslníky a kutily při práci v dílně. Je určena k provádění podélných a příčných rovných řezů a řezů s úhlem zkosení do 45° v masivním dřevu, deskových materiálech (DTD, MDF, OSB, překližky, laťovky atd.) a při vhodném výběru kotouče i v umělých hmotách a hliníkových profilech.
Vysoce kvalitní 185 mm řezný kotouč ze slinutého karbidu 
Hloubka řezu až 65 mm při 90° a 44 mm při 45°
Měkčené držadlo
Kompaktní a lehká konstrukce
Aretace vřetene 
Vývod pro prachový adaptér
Ochranné kryty kotouče  z hliníkové slitiny
Tato pila je vybavena nastavitelnou základnou s možností změny úhlu řezu 0° - 45°, takže můžete provádět přesné šikmé řezy. Pila umožňuje čisté řezy díky boční vodící liště a také rychlé nastavení hloubky prořezu. V otáčkách naprázdno dosahuje pila rychlosti v rozmezí počtu kmitů 0-4500/min-1. Pila je díky svému výkonu 1300 W a vysoce kvalitnímu velkému pilovému kotouči o průměru 185 mm s 24 zuby s břity z karbidu, schopna řezat dřevo  při 90° až do hloubky 65 mm a při řezu 45° do hloubky 44 mm.
Nejen svým výkonem, ale také uživatelsky příjemným zpracováním, je tato pila populární. Při delším používání jistě oceníte kompaktní a lehkou konstrukci i měkčenou ergonomickou rukojeť pro pohodlné držení při řezání. Vývod pro prachový adaptér umožňuje připojení na vysavač pro lepší viditelnost na linii řezu a bezprašné pracovní prostředí.
 Součástí balení jsou:
okružní pila
pilový kotouč na dřevo 185 mm 24 zubů
postranní vodítko
imbusový klíč
2 × uhlíkový kartáč
 
 
 
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pily