Vyhledávač nábytku a dekorací

Muubs, Nástěnné zrcadlo kulaté Copenhagen S | černá

4 725,00 Kč Přejít do obchodu
Nástěnné zrcadlo kulaté Muubs Copenhagen S | černá
Kulaté nástěnné zrcadlo Copenhagen od společnosti Muubs je navrženo s důrazem na minimalismus a má elegantní kovový rám. Díky stylovému designu tohoto zrcadla jej budete moci použít v každé místnosti jako klasické zrcadlo, ale také jako dekorativní prvek.

Tip: Doplňte toto zrcadlo s dalšími doplňky z kolekce Copenhagen a vytvořte si skandinávský stylový domov.- Vyrobeno z kovu a skla

- Rozměry: průměr 80 cm, hloubka 1,5 cm

- Barva: černá

- Nordic raw styl

- Vhodné do jakékoliv místnosti

- Kolekce CopenhagenMuubs je dánská značka interiérového designu, která nabízí krásný nábytek a doplňky ze surových a přírodních materiálů. Každý produkt je jedinečný díky ruční výrobě. Hodí se k jakémukoli interiéru a stylu. Unikátní a jedinečná značka. Vysoká kvalita a preciznost zpracování potěší každého.  — MuubsMuubs je dánská společnost zabývající se designem interiérů, která se specializuje na výrobu designových předmětů a nábytku s jedinečným stylem a promyšlenou volbou materiálů. Výrobky Muubs kombinují originální městský design s krásnými přírodními materiály.Všechny výrobky Muubs mají originální a jedinečný městský vzhled, který zapadá do většiny interiérů jako kontrast k minimalistickému designu.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další zrcadla