Vyhledávač nábytku a dekorací

Oboustranný koberec Narma Maru Multi, 200 x 300 cm

7 199,00 Kč Přejít do obchodu
Nápaditými vzory si nás koberec z kolekce Maru jednoduše získal a už nepustil. V interiéru se stane vítaným designovým prvkem, který potěší nejen po estetické stránce, ale také po té praktické.
Proč právě koberce značky Narma?
Narma je značka, která sídlí v estonské Lihule, kde už od roku 1992 vyrábí výjimečně stylové koberce. Ty jsou tak oblíbené, že se řadí mezi špičky v oboru.
Při jejich výrobě kombinují léty nasbírané zkušenosti s nikdy nekončícími inovacemi. Co se designu týče, vsází především na zajímavé vzory.
Tyto koberce nejsou jen tak ledajaké. Jsou oboustranné a je jen na vás, kterým vzorem zrovna ozdobíte svůj domov. Koneckonců, proč oba nestřídat podle nálady nebo třeba ročního období? Strany se od sebe díky vzorům liší, ovšem i tak si drží designovou podobnost.
Hlavním materiálem každého kousku je pak vždy přírodní bavlna, která byla navíc získána způsobem přívětivým k životnímu prostředí. Bavlna je následně tkaná 2 způsoby: buklé (příze s povrchem ztvárněným smyčkami, očky nebo nopkami) či žinylka (příze housenkovitého tvaru).
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další kusové koberce