Příklepová vrtačka SCHEPPACH DI850

2 116,00 Kč Přejít do obchodu
Dvourychlostní vrtačka s příklepem SCHEPPACH DI850, 850 W nabízí perfektní řešení pro všechny řemeslníky a kutily. Skvěle vybavený stroj vhodný pro pro přesné vrtání do většiny konstrukčních materiálů. S vhodným příslušenstvím nebo nástavci ji můžete využít i ke šroubování, broušení nebo míchání stavebních materiálů. Díky funkci příklepu umožňuje i snadné vrtání do cihlových nebo betonových zdí. 
Motor
Motor má výkon 850 W a je vybaven kvalitním měděným vinutím. Vrtačka má dvourychlostní kovovou převodovku, elektronické nastavení rychlosti otáček, spínač s možností uzamčení, nastavitelný hloubkový doraz a velmi kvalitní kovové rychloupínací sklíčidlo s aretací hřídele. Samozřejmostí je možnost snadného přepínání na pravý a levý chod otáčení. Díky možnosti změny rychlosti můžete zvolit adekvátní rychlost vrtačky dle typu vykonávané práce. První stupeň dosahuje v otáčkách naprázdno rychlosti v rozmezí 0-1000 min-1, druhý poté v rozmezí 0-2800 min-1. Vrtačka je schopna vrtat do oceli o průměru až 13 mm, do betonu o průměru 20 mm a do dřeva o průměru 30 mm. 
Přednosti
Silný motor s výkonem 850 W
Dvě rychlosti, silný příklep
Moderní kovové rychloupínací sklíčidlo 13 mm
Ergonomická rukojeť s komfortními protiskluzovými zónami
Snadné ovládání díky štíhlému tělu a příznivé hmotnosti
Aby vám již nic nebránilo používání, doporučujeme se také podívat na sady vrtáků, bity, či další příslušenství k vrtačkám.
Součástí balení jsou:
elektrická vrtačka,
přídavná rukojeť
6 ks šroubovacích bitů
1x držák bitů
hloubkový doraz
plastový kufr
Součástí balení je přehledný návod k obsluze, který si také můžete stáhnou v souvisejících dokumentech.
Výrobce poskytuje na značku Scheppach o dva roky prodlouženou záruku nad rámec zákonné záruční lhůty. Podmínkou je předložení výrobku k servisní prohlídce v autorizovaném servisu ve 24. měsíci od data prodeje stroje. Chcete vědět, kde můžete tento produkt servisovat - podívejte se do naší Mapy servisů.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další elektrické vrtačky a kladiva