Přímočará pila RYOBI RJS850-K, 600 W

Výkonná elektrická přímočará pila RYOBI RJS850-K, 600 W, nabízí perfektní řešení pro všechny řemeslníky a kutily, kteří hledají  pomocníka při práci v dílně. Tento nástroj je ideální pro řezání složitých tvarů ze dřeva, plastu, sádrokartonu, kovu a v deskových materiálech (DTD, MDF, OSB, překližky, laťovky atd.).
Palcem ovládaná regulace otáček SPEEDCONTROL 
Vysoká přesnost díky speciálnímu mechanismu kmitů PRO STROKE
Jasně viditelná linie řezu díky úzkému profilu LED osvětlení
Rychlá a snadná výměna pilového listu bez nástrojů
AIRFORWARD - funkce ofuku pro odstranění dřevěného prachu 
Vývod pro prachový adaptér 
Bezpečný zámek nože SURELOCK
Tato pila je vybavena nastavitelnou základnou s možností změny úhlu řezu 0° - 45°, takže můžete provádět přesné šikmé řezy. V otáčkách naprázdno dosahuje pila rychlosti v rozmezí počtu zdvihů 500-3 100 /min-1. Pila je díky svému výkonu  schopna řezat železo a barevné kovy do hloubky až 9 mm a řezání dřeva  zvládne až do hloubky 85 mm. A pro lepší kontrolu řízení a ovladatelnost je vybavena zámkem na spínači.
Nejen svým výkonem, ale také uživatelsky příjemným zpracováním, je tato pila populární. Při delším používání jistě oceníte kompaktní a lehkou konstrukci i měkčenou ergonomickou rukojeť pro pohodlné držení při řezání. Při práci ve zhoršených světelných podmínkách vám pomůže s orientací a viditelností řezné linie LED světlo. Vývod pro prachový adaptér umožňuje připojení na vysavač pro lepší viditelnost na linii řezu a bezprašné pracovní prostředí.
Součástí balení jsou:
přímočará pila
pilový plátek na dřevo 
adaptér na prach
šestihranný klíč
kufr
Nedílnou součástí výrobku je technická dokumentace, kterou naleznete v souvisejících souborech.
Jak snadná je obsluha přímočaré pily RYOBI se můžete podívat v následujícím videu.
 
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pily