SAVO Chlór Šok 0.85 kg, 676524 BAUMAX

NEJŠIRŠÍ VÝBĚR BAZÉNŮ V ČECHÁCH
Chloršok je přípravek ve formě granulátu, který rychle zvýší koncentraci chloru v bazénové vodě. Použijte po napuštění nebo při náhlém zhoršení kvality bazénové vody. Savo Chloršok účinně dezinfikuje a zabraňuje růstu řas. Použijte ho v případě výskytu vodní řasy v bazénu nebo při kluzkých stěnách bazénu.
Mít po celou dobu sezóny průzračně čistou vodu v bazénu a nemuset se o něj příliš pečovat je snem každého z nás. Bez průběžné údržby se však nikdy neobejdete. Pokud se ale budete držet následujících rad, budete se moci vždy těšit z čisté a bezpečné vody, a to s vynaložením malého množství úsilí, času i financí.
 
PŘED POUŽITÍM:
Upravte hodnotu pH bazénové vody na 7,1 - 7,5 produkty SAVO pH- nebo SAVO pH+. Je nezbytné používat testovací soupravu na měření aktivního chloru v bazénové vodě. Pokud je voda již vyčištěná, udržujte hladinu volného chloru v rozmezí 0,3 - 0,5 mg/l.
 
Pokud je voda již vyčištěná, udržujte hladinu volného chloru v rozmezí 0,3 - 0,5mg/l.
 
DÁVKOVÁNÍ:
Dávka 7 - 22 g na m³ vody
 
Nižší dávku použijte v případech:
po napuštění bazénu čistou pitnou vodou
po odstávce, kdy není problém s kvalitou vody
pro pravidelnou údržbu
 
Horní hranici uvedeného dávkování použijte při použití užitkové vody, delší odstávce nebo při problému s kvalitou vody.
 
Orientační info: Použitím 0,18 g přípravku na 1 m³ vody se zvedne množství volného chloru o 0,1 mg/l, ten se ale okamžitě odbourává likvidací mikroorganizmů. Přípravek rozpusťte v nádobě s vodou a poté aplikujte do bazénu při zapnutém filtračním systému. V případě aplikace šokové dávky chloru je třeba vyloučit přítomnost osob v bazénu.
 
U čistého bazénu použijte k udržování hladiny aktivního chloru přípravky SAVO Chlorové tablety nebo SAVO Tablety Komplex 3v1. K dočištění vody použijte SAVO Vločkovač, pro zářivější vodu SAVO Projasňovač.
 
Pro případnou dezinfekci stěn bazénu a jeho okolí použijte roztok 2,5 g na 10l vody proti bakteriím a virům, 15 g na 10l vody proti plísním. Odměrka 100 ml odpovídá cca 95 g přípravku.
 
NIKDY NEVHAZUJTE PŘÍPRAVEK PŘÍMO DO BAZÉNU! Používejte ochranné rukavice a brýle, přípravek dávkujte vždy do připravené vody a ne naopak. Nikdy nemíchejte s jinými přípravky. Skladujte vždy v uzavřené nádobě na suchém a před přímým slunečním světlem chráněném místě při teplotách 5 - 25°C a mimo dosah dětí. Při práci s přípravkem nekuřte, nejezte a nepijte.
 
BENEFITY:
šoková chlorace vody
rychle zvyšuje koncentraci chloru v bazénové vodě
dezinfekce stěn bazénu
pro venkovní, vnitřní bazény a vířivky
pro úpravu sladké i slané vody
 
URČENO :
průběžná péče o bazénovou vodu
při kalné a zelené vodě
při problémech s přemnožením řas
kluzké stěny v bazénu
 
Při výskytu problémů s bazénovou vodou jako například zelená voda či kalná voda v bazénu, zápach, kluzké stěny a další nepříjemnosti spojené s bazénem, postupujte podle grafu, který je zde volně ke stažení.
 
POUŽÍVEJTE BIOCIDNÍ PŘÍPRAVKY BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU!
 
 
 
 
Bezpečnostní list
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další doplňky a příslušenství