Shaggy koberec PEBBLE TYP 1 Tempo Kondela 100x140 cm

od 1 350 Kč Přejít do obchodu
Koberec PEBBLE TYP 2 vyniká svým 3D reliéfem s kameny v různých velikostech a odstínech zelené a šedé na černém základě.
Tento pohodlný koberec dodá každé místnosti moderní vzhled. Je lákavý na pohled a příjemný na dotek.
Použitý materiál zaručuje, že vlas koberce neztratí na ohebnosti a pružnosti, barvy zůstávají stále a trvanlivé.
Barva:hnědá / černáMateriál:100% polyesterRozměry (ŠxD):70x210 cm80x150 cm100x140 cm120x180 cm140x200 cm170x240 cm
Výběr velikosti zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Výška vlasu: 1,5 - 3 cmGramáž: 2100 g/m2POLYESTER:Polyester je lehký a měkký, proto se používá jako doplňkový materiál pro zvýšení jemnosti koberců. Polyesterové koberce jsou vhodné do domácnosti a méně namáhaných komerčních prostor. Jsou odolné proti skvrnám rozpustným ve vodě, neabsorbují vlhkost, jsou měkké, odolné, nekroutí se, vynikají vysokým jasem a jsou stálobarevné.
Čištění a údržba:
Doporučujeme použít podložku pod koberec - zamezíte uklouznutí na koberci, zároveň prodloužíte životnost koberce a chráníte podlahu. Používejte koberec ve vnitřních prostorech, chraňte jej před vlhkem. Abyste se vyhnuli vyblednutí koberce, nevystavujte ho přímým slunečním paprskům. Koberec pravidelně otáčejte, abyste předešli jeho opotřebení jen na jedné straně. Nevytahujte uvolněné vlákna, odstřihněte jejich nůžkami. Koberec vysávejte min. 2 - 3 x za týden. Skvrny ihned vyčistěte. Vyhněte se namáčení koberce, používejte suchou savou látku. Při větším znečištění použijte suchou pěnu. Aplikujte na koberec a podle návodu nechte jistý čas působit. Potom koberec důkladně vysát. Tato metoda se doporučuje při kobercích s kratším vlasem. Nepoužívejte chemikálie, které by mohly koberec poškodit. Koberec je možné prát v pračce při teplotě 30 ° C. Neperte koberec s jinými věcmi či oblečením. Ujistěte se, že v pračce netrčí různé háčky či jiné předměty, které by koberec poškodily. Po vyprání koberec přejděte jemným kartáčem jedním směrem, nechte vysušit. Pak přejděte kartáčem druhým směrem a opět nechte vysušit. Při těžko odstranitelných skvrnách doporučujeme profesionální čištění.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další kusové koberce