Skládací masážní lehátko HABYS® Aero Barva: světle šedá (#29) - Vinyl Flex, Velikosti: 165x70cm

Profesionální dvoudílné hliníkové skládací masážní lehátko HABYS® Aero je určeno jen těm nejnáročnějším masérům, fyzioterapeutům a pracovníkům v oblasti wellness průmyslu. Lehátko Aero může být využito jako masážní, kosmetické, vyšetřovací nebo relaxační.
Masážní stůl HABYS Aero je velmi praktický, systém lanek zajišťuje jeho rychlé složení a rozložení, proto je vhodný i pro terapeuty, kteří pravidelně cestují za zákazníky. Přestože je masážní lehátko skládací, díky jeho stabilitě ho vřele doporučujeme i jako stabilní vybavení masážních salonů.
Šířka masážního lehátka je 60 nebo 70 cm, délka 165 cm, což nabízí velkou a pohodlnou lehací plochu pro zákazníka. Délku HABYS® Aero lze prodloužit díky podhlavníku do 195 cm. Výšku masážního lehátka lze jednoduše nastavit do 10 poloh v rozmezí od 53 cm do 82 cm. Tloušťka molitanu je standardně 2,5 cm silný molitan. I přes lehkou hmotnost (10,45 kg), je díky kvalitním materiálům dynamická nosnost stolu mimořádných 350 kg (statická 1400 kg) - viz test mezi videi.
Možnosti přizpůsobení masážního stolu HABYS® Aero Vašim požadavkům
Masážní stůl Aero je dostupný v 6 barevných provedeních čalounění Vinyl Flex, vyrábí se s konstrukcí Standard.
Skládací masážní stůl Habys® Aero se vyznačuje:
Ultralehká konstrukce vyrobená z hliníku se zvýšenou pevností
Nastavení výšky Fast Lock s očíslovanými otvory
Esteticky zaoblené rohy stolové desky
Pohodlný molitan o tloušťce 2,5 cm
 
 
Čalounění - Vinyl Flex
Masážní stůl Aero se dodává standardně s vysoce kvalitním čalouněním Vinyl Flex (6 barev). Vinyl Flex je inovativní textilie dosahující vysokého standardu, který byl vytvořen na základě požadavků zákazníků. Díky vhodným komponentům, moderní technologii a speciální ochranné vrstvě se materiál vyznačuje vysokou odolností vůči vodě, potu a olejům. Vinyl Flex je flexibilní, nehořlavý a co je velmi důležité, neobsahuje škodlivé ftaláty.
Konstrukce rámu
Masážní stoly HABYS se vyrábějí se stabilní konstrukcí z vysoce kvalitního hliníku. Konstrukce se vyznačuje jednoduchým nastavováním výšky.
Skládací masážní stůl Habys® Aero obsahuje:
polohovatelný podhlavník 2D Ergo
přední opěradlo na lokty Simply
Volitelné příslušenství k masážnímu stolu Habys® Aero
         
Výroba a dodání
Masážní stoly HABYS® jsou vyráběny na zakázku, ručně a s osobitou péčí podle individuálních přání zákazníka. Při výrobě se používají pouze vysoce kvalitní materiály. Dokonalá propracovanost masážních stolů HABYS splňuje požadavky i těch nejnáročnějších profesionálů. Dodací lhůta daná výrobcem je cca 7-10 pracovních dní. Požadujeme platbu předem v celkové výši objednávky, zálohová faktura Vám bude zaslána po potvrzení objednávky.
Potřebujete lehátko HABYS ihned? Zeptejte se nás! Vždy máme skladem masážní lehátka HABYS v nejžádanějších barvách a s nejpopulárnějším příslušenstvím.
 
 
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další zdravotnické potřeby