Šroubovák RYOBI R18DD2-220S 18V + akumulátor + nabíječka

Akumulátorový  vrtací šroubovák RYOBI R18DD2-220S 18V  nabízí perfektní řešení pro všechny řemeslníky a kutily. Je zejména vhodný pro použití tam, kde není přístup k elektřině, nebo pokud nechcete manipulovat s napájecím kabelem.
Tento nástroj je ideální k vrtání do různých materiálů jako dřeva, kovu a plastu a na šroubování, díky možnosti levého i pravého chodu otáčení.
Snadná a rychlá výměna vrtáků a bitů
Integrované LED světlo
GripZone™ technologie pro komfortní držení
24stupňové nastavení točivého momentu
Nejen vysokým výkonem, ale také uživatelsky příjemným zpracováním, je tento šroubovák populární. Při delším používání jistě oceníte měkčené držadlo a rukojeť s GripZone™ technologií pro zvýšený komfort držení a bezpečnou manipulaci. Při vrtání se bude také hodit kvalitní ráčnové sklíčidlo s aretací hřídele a 2 rychlostní stupně pro ovládání maximální rychlosti pro různé materiály a aplikace. Při práci ve zhoršených světelných podmínkách vám pomůže s orientací integrované LED světlo.
Šroubovák spadá do řady One Plus ™, kdy jednu baterii můžete umístit do nástrojů, které využijete v dílně — brusky, vrtačky či přímočaré pily, ale také do vašeho zahradního nářadí — sekaček, plotostřihů či foukačů na listí. 
Tento model je dodáván včetně dvou baterií a nabíječky. Pro dosažení nejlepšího výkonu a ergonomie doporučujeme použít baterii 2.5 Ah Lithium+, která může našroubovat až 745 šroubů na jedno nabití. Náhradní nabíječku i výkonnější  akumulátor si  můžete jednoduše pořídit v našem e-shopu, ať už jednotlivě či výhodněji v sadě.
Aby vám již nic nebránilo používání, doporučujeme se taktéž podívat na sady vrtáků či další příslušenství k vrtačkám.
Součástí balení jsou:
aku vrtací šroubovák
nabíječka
2 × akumulátor LI-Ion o kapacitě 2,0 Ah
oboustranný šroubovací bit
taška
Detailní informace, včetně dalších technických specifikací najdete v návodu v souvisejících souborech.
a
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další aku šroubováky a kladiva