Tropico STRATFORD - jedinečná a spolehlivá čalouněná postel 140 x 200 cm Hilding Anders - Tropico

STRATFORD - jedinečná a spolehlivá čalouněná postel 140 x 200 cm Robustní  postel,  dostupná  v  široké  škále  čalounických  látek  a  nožiček s nastavitelnou výškou spaní a propracovaným designem čela. Ideální společník k luxusním matracím Tropico Spirit Superior.
Robustní čalouněná postel s výhodou rozsáhlé možnosti individualizace provedení. Individualizace je určena pro použití s lamelovými nebo laťovými rošty a klasickými matracemi.
Velice stabilní a odolná konstrukce z příhradových rámů z pevného vrstveného dřeva a těžkého a robustního čela, které je nosnou konstrukční částí celé postele (nejedná se o žádné nasouvací „nestabilní“ čelo). Konstrukčně (výška, maximální zatížení) je navržena pro použití s matracemi Spirit Superior.
Dodává se ve všech běžných i atypických rozměrech dvoulůžek i jednolůžek.
Nastavitelná výška spaní + / - cca 10 cm pomocí kování Vari-Fix s rychlou přestavbou výšky.
Výška čela – standardně cca 115 cm (nožičky 10 cm), resp. cca 120 cm (nožičky 15 cm). Atypy (rozšíření, snížení, zvýšení jsou možné dle poptávky / aktuálně platného ceníku).
Maximální doporučené zatížení: pro dvojlůžka (140 – 200 cm šíře) 2 x 200 kg (~ 300 kg rovnoměrně) nebo ~ 200 kg (jednolůžka 80 – 139 cm).
Výška horní hrany bočnice: 40 cm (nožičky 10 cm), resp. 45 cm (nožičky 15 cm).
Doporučujeme kombinovat s lamelovými rošty značky Tropico.
Vhodná pro použití s robotickými vysavači (optimalizovaná podjezdná výška bočnic postele).
Možnost dokoupit úložný prostor (doporučujeme použít s výklopnými rošty značky Tropico) v masivním bukovém nebo lamino provedení.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další postele