VERDEMAX AKU postř. FUTURA 16 aku postřikovač

2 990,00 Kč Přejít do obchodu
VERDEMAX AKU postř. FUTURA 16 aku postřikovač
Verdemax nabízí široký sortiment zádových AKU postřikovačů a ručních zádových postřikovačů. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci. Práce s postřikovačem nikdy nebyla tak snadná a rychlá.
Mezi hlavní přednosti AKU zádových postřikovačů patří jejich robustnost a spolehlivost při zachování nízké hmotnosti díky Lithiové baterii.
Zádový AKU postřikovač VERDEMAX FUTURA 16
Baterie: Li-Ion 12V
Kapacita baterie: 2,5 Ah
Maximální provoz: 3,5 hodiny na 1x nabití
Tlak: Maximálně 3 Bar
Kapacita nádrže: 16 litrů
Hmotnost: 3,4 kg
Součást balení je nabíječka + baterie Li-Ion 12V 2,5 Ah. 
Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.
Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další zavlažovače a postřikovače