Modulární skříně

Zařizujete ložnici, obývák, dětský pokoj nebo vstupní chodbu a nemůžete najít nábytek, který by vyhovoval vašemu prostoru? Buďte sami sobě architektem a sestavte si vlastní řešení na míru. Stačí si pořídit modulární skříň.

Modulární skříně

Co je modulární skříň a kam se hodí?

Modulární skříň je složena z jednotlivých modulů, které si sestavíte dle vlastní potřeby. Variabilita spočívá jak v možnosti přizpůsobení velikosti celé skříně, tak i v jejím vnitřním uspořádání. Modulární skříň využijete jako šatní skříň do ložnice, dětského pokoje či haly. Existují ale i typy vhodné k sestavení individuálních televizních stěn do obývacích pokojů.

Náš tip

Jak vybrat modulární skříň do ložnice nebo šatny?

Jelikož má každý z nás rozdílné nároky na úložný prostor, je modulární skříň skvělým řešením pro každého.

Máte hodně šatů a věcí na pověšení? Pořiďte si dostatečné množství tyčí na ramínka, velice praktické jsou ty vytahovací. Ukládáte do skříně objemné zimní bundy, přikrývky nebo sportovní vybavení? Pak by modulární skříň měla mít dostatečně vysoké a široké police, které bývají obvykle v horní části.

Dětská modulární skříň se snadno přizpůsobí věku

Děti rostou raketovou rychlostí a většina z nás nechce každý rok pořizovat nový nábytek. Dětská modulární skříň se tak hodí tehdy, když chcete skříň s možností variabilního sestavení, případně dokupování. Je-li dítě malé, sestavíte moduly do nižší široké skříňky, na níž dítě dosáhne. Jakmile povyroste, přeskupíte modulární nábytek do vysoké skříně, čímž vytvoříte prostor třeba na psací stůl.