Krby elektrické krby

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
hledání: elektrické krby

Krbová vložka pro útulný domov

Chcete nejen krásný, ale i praktický doplněk do svého bytu či domu? Krbová vložka s výměníkem, který teplo rozvádí do okolních místností nebo využívá na ohřev vody, vám pomůže ušetřit část nákladů za topení. Pro funkčnost i bezpečnost je ale důležitý správný výběr a instalace. Pokud hledáte krb do netradičně řešeného interiéru, mohla by vás zaujmout oboustranná či rohová krbová vložka.

Krb, krbová vložka nebo krbová kamna?

Předem si ujasněte, jaké jsou vaše finanční a prostorové možnosti a zda krb bude plnit dekorační funkci nebo chcete, aby vám obydlí vytopil. Otevřený krb v obýváku se hodí spíše pro občasné romantické večery. Praktičtější volbou je krbová vložka, která je bezpečnější a má větší výhřevnost, její instalace je ale poměrně náročná. Nejlevnější variantou jsou kamna, která jsou výhřevná a mají i jednodušší instalaci.

Elektrický krb pro každý interiér

Chcete si dopřát romantickou záři plamenů i u vás doma, ale nemáte komín nebo místo na uskladnění dřeva? Eletrický krb je praktická a bezpečná alternativa, kterou můžete používat po celý rok. Slibuje jednoduchou instalaci, údržbu i ovládání. Kromě ohřevné funkce můžete zvolit i moderní krb s reproduktory pro zvuk praskajícího dřeva. Oblíbené jsou krby značky Klarstein.

Objevte krby ze stovek eshopů na jednom místě. 798 krbů značek Mauro Ferretti, Klarstein a WARMTEC čeká na váš nákup. Hledejte podle barvy: bílé krby, červené krby, hnědé krby a šedé krby.