O nás

Pomáháme vám zařídit si domov podle vašich představ

Homago.cz jsme založili v roce 2021 s jasným cílem: usnadnit lidem výběr nábytku, dekorací a potřeb do domácnosti. Každý den proto vyhledáváme ty nejlepší produkty, přinášíme inspirace pro váš domov a radíme vám s nákupem.

Pomáháme vám objevovat zboží, které by nemělo uniknout vaší pozornosti. Neustále testujeme, hodnotíme a srovnáváme produkty ze všech kategorií, abychom vám v našem magazínu mohli doporučit ty skutečně nejlepší.

Přinášíme každodenní inspiraci v katalogu

Tvoříme pro vás katalog produktů, ve kterém aktuálně najdete více než 3 000 000 kousků. Všechny jsme je pečlivě vybrali a přehledně seřadili tak, abyste pokaždé našli to, co vás skutečně zajímá – ať je to nábytek, hračky, dekorace, domácí spotřebiče, nebo třeba potřeby pro zahradničení.

Můžete zamířit přímo ke zboží, které zrovna hledáte, nebo jen tak načerpat inspiraci pro váš domov. Pro usnadnění vám katalog umožňuje filtrovat produkty podle barvy, značky, ceny, obchodů, slev a dalších parametrů.

PROHLÉDNOUT KATALOG

Máme pro vás více než 12 000 témat

Abychom vám ještě více usnadnili výběr zboží, zpracovali jsme pro vás více než 12 000 velmi konkrétních témat. Rychle tak najdete nejen sedací soupravy, ale také sedací soupravy do U, sedací soupravy do L, kožené sedací soupravy, rozkládací sedací soupravy, malé sedací soupravy, dětské sedací soupravy, sedací soupravy na nožičkách, sedací soupravy ve skandinávském stylu nebo třeba moderní sedací soupravy.

UKÁZAT KATEGORIE

Tvoříme magazín

Tvoříme pro vás pravidelnou dávku kvalitního obsahu, který vám pomůže vybrat to správné vybavení pro vaši domácnost a udržet krok s nejnovějšími trendy.

Vyhledáváme ty nejzajímavější produkty napříč kategoriemi, testujeme je, srovnáváme a poctivě o nich píšeme. Díky tomu v našem magazínu najdete desítky recenzí, na které se můžete spolehnout.

ČÍST MAGAZÍN

Jak vybíráme a testujeme produkty

Záleží nám na tom, abychom vám vždy doporučili jen ty nejkvalitnější produkty. Proto také věnujeme velké množství času jejich výběru a testování.

Do našich žebříčků se dostávají pouze produkty, které si to skutečně zaslouží. Některé z nich navíc dále osobně zkoušíme, abychom prověřili jejich kvalitu a odhalili případné nedostatky. Našemu důkladnému testování neujdou vysavače, chytré hodinky, kávovary ani třeba herní konzole – a vy díky tomu přesně víte, co od nich můžete očekávat.

V případech, kdy není v našich silách vyzkoušet všechny produkty osobně, vycházíme ze srovnání parametrů produktů a zkušeností ostatních reálných uživatelů.

Odkud pocházejí fotografie v magazínu

Každý článek v magazínu doplňujeme kvalitními fotografiemi zboží, které recenzujeme nebo srovnáváme. U produktů, které testujeme u nás v redakci, najdete fotografie pořízené přímo námi.

Pokud je ovšem testují naši redaktoři samostatně nebo vycházíme z uživatelského hodnocení, používáme obvykle produktové fotografie, které poskytuje výrobce.

Jak fungujeme

Jak vyděláváme

Naše příjmy pocházejí z provizí z prokliků na weby e-shopů. Jakmile v našem katalogu objevíte něco zajímavého a rozhodnete se prohlédnout si produkt podrobněji, přecházíte od nás na web konkrétního e-shopu. A za to, že jsme vás na jeho stránky přivedli, nám daný obchodník zaplatí malý poplatek. Díky tomu vás můžeme nadále zásobovat inspiracemi a kvalitním, nezávislým obsahem.

Nenecháváme si platit

Za testování, srovnávání a recenze produktů nám nikdo neplatí a nikdo si u nás nemůže objednat článek. To znamená, že si všechny produkty pro testování vybíráme podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí a při hodnocení jsme naprosto nezávislí. Vy díky tomu dostáváte do rukou recenze, žebříčky a rádce, kterým můžete 100% důvěřovat.

Klíčoví lidé

V našem týmu

Poznejte náš tým! Staráme se o to, aby na našem srovnávači všechno fungovalo, jak má – od přehledné kategorizace produktů přes plánování a tvorbu obsahu až po řízení celého projektu.

Přidejte se k nám

Jste zkušený programátor, marketingový manažer, PPC specialista nebo máte jinou specializaci, která by obohatila náš tým? Dejte nám o sobě vědět!

Pavel Kaňák
Pavel Kaňák
Account Manager
Linkedin
Dáša Veverková
Dáša Veverková
Content Manager
Linkedin
Martin Bětík
Martin Bětík
Yield Manager
Linkedin
Renata Adámková
Renata Adámková
Back-office Manager
Linkedin
Máte dotazy?

Kontaktujte nás

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy, nápady nebo připomínkami.

Dotazy k produktům a reklamace

Homago.cz je inspirátor a srovnávač zboží. Za kvalitu produktů, dostupnost zboží a vyřízení vaší objednávky nezodpovídáme my, ale obchodník, u kterého nakupujete. V případě dotazů k produktům, stavu objednávky, vrácení zboží nebo reklamacím se proto obracejte přímo na něj.

Náš

Tým redaktorů

Zakládáme si na tom, že u nás vždy najdete kvalitní články, recenze, nákupní rádce i nejrůznější novinky. To by ale nebylo možné bez našeho týmu zkušených redaktorů. Naši copywriteři píšou o tom, čemu nejlépe rozumí, osobně testují produkty a doporučí vám jen ty, které by si sami pořídili.

Pište pro nás

Baví vás psaní a vyznáte se v nábytku, elektronice nebo třeba zahrádkářských potřebách? Ozvěte se nám! V našem týmu rádi přivítáme šikovného redaktora, který se chce podělit o své znalosti a pomoci ostatním s výběrem zboží.

Zjistěte

Napsali o nás

Provozovatel

Provozovatel Homago.cz
FASTFORWARD VENTURES LLC
SAN DIEGO, CA, 92110
USA