50's Retro Style kávovar na filtrovanou kávu 1,4l 10 cup krémový - SMEG

Proč si kazit ráno otravným budíkem, když vás může vzbudit opojná vůně čerstvě uvařené kávy v překapávači od značky Smeg! Příjemný zvukový signál po dokončení překapání pak převezme roli budíku. Ale nebojte, zvukový signál se dá vypnout a vy si tak svůj oblíbený nápoj budete moci vychutnat bez rušivých tónů. A protože víme, že mnohá rána bývají velmi hektická, je kávovar vybaven funkcí keep warm – a udrží kávu horkou až 40 minut, takže stihnete vyvenčit psa, vypravit děti do školy a udělat snídani své drahé polovičce. A pak si v klidu vychutnáte hrnek dobrého kafe. Čas můžete sledovat na digitálních hodinách, které podporují 12 i 24 hodinový formát.
Non-drip systém se postará o to, že po vypnutí přístroje nebudete muset řešit nechtěné prokapávání. Součástí je nerezový filtr, ale lze používat i papírové filtry ve velikosti 4. Jednoduchý displej se ovládá naprosto intuitivně a vy si tak snadno zvolíte intenzitu aroma, dobu přihřívání či počet připravovaných šálků (od 1 do 4). Lze také navolit automatický start.
Tělo kávovaru je vyrobeno z nerezu a plastu. Nádobka na vodu má objem 1,4 litru a vy si tak připravíte až 10 šálků výtečné kávy. Skleněná konvice s víkem a držadlem pojme až 1,25 litru černého moku. Už si stačí jen vybrat jednu z několika báječných barevných variant, které prozáří vaši kuchyň.
Tak kávě zdar a překapávané obzvlášť!

Odkazy:
O značce SMEG ZDE.
Produkty SMEG ZDE.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další kávovary a espressa