ARMAC SURGE PROTECTOR Z5 3M 5X FRENCH OUTLETS 10A CABLE ORGANIZER GREY

Moderní a vysoce kvalitní přepěťová lišta ARMAC Z5 je účinné zabezpečení pro taková zařízení jako stacionární i mobilní počítače, periferní zařízení, spotřebiče RTV/ADH a multimediální zařízení. Vysoká kvalita vyplývá z mnoholetých zkušeností polského výrobce ARMAC. K tomu ještě estetický vzhled spolu s trvanlivou konstrukcí lišty, která byla vyrobena ze samozhášejícího plastu potvrzuje, že to je nejlepší volba.
BALÍČEK ZABEZPEČENÍ ARMAC
Napájecí lišta má pět síťových zásuvek s uzemněním, vybavených automatickým zpožděným jističem 10A/250V, který umožní opětovné připojení napájení v případě výskytu havárie typu zkratu/přetížení, po odstranění příčiny takového stavu.
VARISTOR PŘEDNÍ TŘÍDY
Armac Z5 je vybavený varistorem přední třídy, který zajišťuje rychlý účinek, méně než 25 nanosekund vysoké hodnoty pohlcovaného impulsu 6000A, chrání zařízení připojené do přepěťové lišty před nebezpečnými špičkami napětí.
CHILD PROTECTION
ARMAC ve snaze o bezpečnost nejmladších uživatelů vybavil lištu ověřeným systémem Child Protection, díky kterému jsme znemožnili přístup dětí ke všem prvkům, které jsou pod stálým napětím.
TECHNOLOGIE FREE CORD
Díky implementaci bezkonkurenční technologie Free Cord, uživatel získá možnost umístění kabelu v 6 možných směrech, zatímco organizér kabelu umožní zkrácení kabelu maximálně o 130 cm.
TICHÝ A ELEGANTNÍ VYPÍNAČ QUICK SWITCH
Lišta k sobě přitahuje pozornost elegantním a vyváženým designem, který nejen zpestří aranžování interiéru, ale díky speciálně projektovanému dvoupólovému nožnímu vypínači typu Quick Switch zajistí komfortní používání. Integrované tlačítko vyzařuje jemnou modravou záři, a informuje uživatele o přítomnosti napětí.
DVOJITÝ MONTÁŽNÍ SYSTÉM
ARMAC Z5 je univerzálním výrobkem s širokou paletou použití v domu, kanceláři, ale rovněž k použití v dílnách, obchodech a jiných místech, v kterých je nezbytné současné připojení několika zařízení.
Štíhlá silueta a autorský systém připevnění umožní montáž k podkladu dvěma různými způsoby, pomocí stahovacího pásku nebo šroubů.
JE HODNA VAŠÍ DŮVĚRY
Plášť ARMAC Z5 je vyrobený z umělé hmoty vysoké kvality - samozhášecí. Díky implementaci nejnovějších vzorů, je lišta velmi lehká a velmi odolná vůči mechanickému poškození a nárazům během přenášení.
Při používání přepěťových lišt ARMAC, můžete spát klidně. Výrobek má 10 roční záruku a pojištění zákonné odpovědnosti.
PROJEKTOVANÁ A VYROBENÁ V POLSKU
Lišta Armac Z5 je vcelku projektovaná a vyrobená z polských komponentů. Plášť, plné uzemňovací kolíky, blaszki zasilające, diody, proudové cesty, kabely a jiné součásti byly vyrobené v souladu s uznanou na celém světě polskou inženýrskou praxí. Úroveň provedení je bezkonkurenční v poměru k importovaným výrobkům.
LIŠTA JE DOSTUPNÁ V 3 VERZÍCH DÉLKY KABELU
VÝROBEK JE V SOULADU S EVROPSKOU NORMOU
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další prodlužky a rozdvojky