Eka Předsíňová stěna s čalouněnými panely Trinity 21 - Dub Artisan s černou / Krémová bílá 2301

Předsíňová stěna Trinity je moderní a originální botník, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jeho nezaměnitelný vzhled zaručí, že bude okamžitě upoutávat pozornost v každé domácnosti.

Jedním z klíčových prvků jsou čalouněné panely, které jsou umístěny na zadní straně předsíňové stěny. Tento prvek je naprosto revoluční na českém trhu a zajisté zaujme pohledy všech návštěvníků. Panely jsou potaženy hebkou látkou Trinity, která dodává panelům luxusní vzhled a jemný pocit při doteku. Látka je vyrobena z kvalitních syntetických vláken, která jsou pevná a odolná proti opotřebení. Tato látka je také snadno udržovatelná a odolává skvrnám a oděru.

Nabízíme možnosti různých barev a druhů látek viz. nabídka zde
Předsíňová stěna obsahuje:
 • 1 ks – botník 100 cm,
 • 1 ks – šatní skříň 45 cm
 • 1 ks - nástěnná skříň 100 cm
 • 1 ks - nástěnná skříň 45 cm
 • 4 ks – čalouněný panel 38x30 cm
 • 2 ks – čalouněný panel 50x40 cm
 • 8 ks – čalouněný panel 50x30 cm
 • 1 ks – čalouněný panel 38x15 cm.
Předsíňové stěny Trinity s nástěnnými čalouněnými panely nabízíme v mnoha barevných variantách a nabízíme také možnost dokoupit i jednotlivé části samostatně dle naší nabídky.Barevná varianta botníku a lišty věšáku lze změnit viz. varianty níže.
SONOMABÍLÁGRAFITDUB ARTISAN/ČERNÁ 
Rozměry botníku naleznete na poslední fotografii v galerii produktu.Dvířka botníku jsou opatřena plynovým pístem, který umožňuje plynulé a snadné otevírání a zavírání. 

Nábytek předsíňové stěny je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm, která je zakončena odolnou ABS dýhou. 

Uvnitř šatní skříně se nachází police a věšák na ramínka, který lze vysunout.   V horní části předsíňové stěny se skříňky otevírají pomocí systému push to open pro plynulé a snadné otevírání a zavírání dvířek. 
Variabilní rozložení předsíňové stěny:Panely lze na zeď upevnit například těmito způsoby:
 1. Upevnění montážním lepidlem
 2. Zakoupením speciálních suchých zipů, díky kterým panely perfektně drží na zdi a samotnou zeď žádným způsobem nepoškodí (můžete zakoupit v příplatku produktu viz. výše).
 3. Zakoupení speciální NANO lepící pásky (můžete zakoupit v příplatku produktu viz. výše)
U předsíňové stěny není součásti balení upevňovací materiál na zeď a lze jej přikoupit viz. výše v příplatkovém parametru.

Předsíňová stěna je dodávána v demontu v kartonové krabici, součásti balení je návod a spojovací materiál.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další předsíňové sestavy