Elica STRIPE LUX IX/A/90 Komínový odsavač par STRIPE LUX IX/A/90

ELICA STRIPE LUX
je komínový odsavač par vyroben z kvalitní nerezové oceli a lesklého nerezového pásku. Odsavač par (digestoř) nabízí velký výkon od 304-603 m3/h a v intenzivním výkonu dokonce 757 m3/h a nízkou hlučností 50-69 db(A).
BACK ASPIRATION
- Modely vybavené touto výhodou mají výstup vzduchu umístěn jak na horní, tak i zadní straně odsavače par. Klasický výstup se používá jak v režimu recirkulace, tak i odtahu, s vysunutým komínem. Inovativní zadní odtah umožňuje, aby odsavač par pracoval v režimu odtahu, připojen v zadní části odsavače par na potrubí odpadního vzduchu, které je již vyvedeno zdí, na níž bude nainstalován vlastní odsavač par. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových filtrů.

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením
LED
s výkonem
2x2,5W
a teplotou
3000K
.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem
ALU
.

Pro recirkulaci je možno odsavač par (digestoř) doplnit o uhlíkový filtr
LONG LIFE
. Tento uhlíkový filtr je velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních Celsia) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Odsavač par (digestoř) používá sání

DOUBLE BREAT
H Kromě tradičního odtahu v přední části byl navržen odtah ve spodní části, který zachytí výpary z vaření ještě rychlejším a přímějším perimetrickým sáním, což umožňuje ještě lepší výkonnost. Designéři Elica a laboratorní zkušební technici studují rozdíly mezi způsoby odtahu, hledají různé cesty a zkoumají, dokud nedosáhnou nejefektivnějšího řešení. Přesto u něj nezůstávají a pokračují dál.

Odsavač par má již v balení nerezový komín.

ELICA STRIPE LUX elegantní odsavač par (digestoř) z nestárnoucího nerezu.

ROZMĚR: ŠÍŘE 90 CM
BARVA: NEREZ
ÚPRAVA: NEREZOVÁ OCEL
OVLÁDÁNÍ: 3S+B DOTYKOVÉ
VERZE: ODTAH I RECIRKULACE
OSVĚTLENÍ: LED 2 X 2,5W
VÝKON: 719 M3/HOD. A VÍCE
VÝKON DLE IEC: 304/432/603//757 M3/H
HLUČNOST: 50/58/65//69 DB(A)
SPOTŘEBA: 265 W
PRŮMĚR ODTAHU: 150 MM
TUKOVÝ FILTR: ALU
UHLÍKOVÝ FILTR: NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
ZPĚTNÁ KLAPKA: SOUČÁSTÍ BALENÍ
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další digestoře