Esotec Solární jezírkový vzduchovač Esotec Air S 101870 120 l/h

Solární jezírkový provzdušňovač Esotec Air S 101870
Nezbytný pro dýchání ryb v jezírku
Výkon až 120l/h
Snadná instalace
Solární provzdušňovač nezbytný pro vaše rybičky
Tento provzdušňovací systém vám bez provozních nákladů a s maximálním výkonem 120l / h, zajistí optimální obsah kyslíku ve vašem zahradním jezírku. Kyslík v zahradních jezírkách a rybnících je pro dýchání ryb velmi důležitý a nezbytný. Hlavně během horkých letních dnů jsou v jezírku podmínky pro vaše ryby velmi nepříjemné, když v stojící vodě velmi rychle dochází k nedostatku kyslíku, protože při rozkladu mrtvých částí rostlin je kyslík velmi rychle spotřebován. Dodatečné provzdušnění vody vytváří vhodné prostředí pro klidný život ryb v jezírku nebo rybníku. Solární jezírkový provzdušňovač vám s tímto problémem může pomoci. A je to velmi snadné, protože se tento systém vyznačuje jednoduchou manipulací.
Provoz
Systém je poháněn 1,5W solárním článkem a je tedy nezávislý na elektrické síti. Díky kulovému kloubu můžete panel optimálně otáčet vzhledem ke slunci. Vzduchové membránové čerpadlo nahání vzduch do 2m ponorné hadice se zpětnou klapkou a vzduchovacím kamenem. Systém pracuje v přímém režimu, takže při dopadu slunečního záření na solární panel, začne membránové čerpadlo automaticky pracovat. Vzhledem k intenzitu slunečního záření může čerpadlo dosáhnout výkon až 120l / h.
Obsah balení
1x solární krystalický modul1x vzduchové membránové čerpadlo2m ponorná vzduchová hadice s 30mm vzduchovacím kamenoMožnost dokoupení 5m prodlužovacího kabelu
Technické parametry
Solární modul: polykrystalický silikon
Výkon modulu: 1,5 Wp
Jmenovité napětí: 6 V
Jmenovitý proud: 250 mA
Zkratový proud: 252 mA
Napětí naprázdno: 8,92 V
Čerpadlo: 6 V DC s 2 m napájecím kabelem, spotřeba 195 mA
Typ napájení: přímé napájení bez záložní baterie
Stupeň ochrany solárního modulu: IP65
Stupeň ochrany čerpadla: IP44
Maximální objem recyklace vzduchu: 120l / h
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další fotovoltaika