Garmin GPS sportovní hodinky Instinct 2 2X Solar Tactical Edition (Green)

Instinct 2X Solar – Tactical Edition
CHYTRÉ, ODOLNÉ GPS HODINKY S TAKTICKÝMI FUNKCEMIChytré, odolné GPS hodinky se solárním dobíjením, sadou taktických funkcí, podporou bezkontaktních plateb Garmin Pay a kombinací sportovních, outdoorových a zdravotních funkcí. Hodinky mají integrovanou, vysoce výkonnou LED svítilnu s dlouhou výdrží. Jsou vybavené solárním sklíčkem Power Glass™, které se stará o hybridní dobíjení a významně prodlužuje výdrž baterie.
Solární modely s neomezenou výdrží v režimu smartwatch1.
Taktické a bezpečnostní funkce.
Splňují vojenské standardy odolnosti MIL-STD-810.
Integrovaná, vysoce výkonná LED svítilna s dlouhou výdrží a nastavitelnou intenzitou.
Všestranné sportovní a outdoorové funkce.
Celodenní monitoring zdravotních funkcí.
NAVRŽENÉ DO EXTRÉMUTyto odolné hodinky jsou vodotěsné do hloubky 100 metrů a jsou odolné proti vysokým teplotám a nárazům. Navíc díky pouzdru z polymeru vyztuženého vlákny a chemicky zpevněnému sklu Corning Gorilla Glass odolnému proti poškrábání snesou i ty nejtvrdší podmínky. Z pohledu odolnosti splňují podmínky vojenské normy MIL-STD-810.
JDĚTE SVOU CESTOUHodinky jsou navržené do akce díky funkcím, které oceníte při taktických misích. Budou tak vaším společníkem při každém dobrodružství. Jejich troufalý styl navíc jasně ukazuje světu, že si děláte věci po svém.
VÝDRŽ BATERIE BEZ OMEZENÍSolární dobíjení u modelů Instinct 2 přináší poprvé možnost neomezené životnosti baterie v režimu chytrých hodinek1. Správce napájení navíc umožňuje měnit jednotlivá nastavení hodinek a okamžitě vidět vliv změn na výdrž baterie. Výsledkem je skvělý přehled a kontrola nad napájením hodinek.
Vždy připravené do akce.
SOLÁRNÍ DOBÍJENÍSklíčko Power Glass™ se solárním nabíjením prodlužuje výdrž baterie a dodává o 50 % víc energie než model Instinct 2 Solar. Vydejte se o krok dál díky baterii se solárním dobíjením a potenciálně neomezenou výdrží v režimu chytrých hodinek.1
VESTAVĚNÁ LED SVÍTILNAPři slabém osvětlení vás podrží vestavěná svítilna s několika LED diodami, proměnlivou intenzitou a zábleskovým světlem, které se sladí s vaším tempem. V režimu zeleného světla budete mít navíc v noci přehled o svém okolí.
KOMPATIBILITA S NIGHT VISIONMožnost podsvícení displeje v režimu, který je kompatibilní se systémy pro noční vidění.
REŽIM STEALTH MODERežim utajení deaktivuje ukládání a sdílení pozice GPS a vypíná bezdrátovou komunikaci a možnosti připojení, abyste za sebou nezanechali jedinou stopu.
DVA FORMÁTY SOUŘADNICJednoduchá synchronizace pozice s ostatními díky současnému zobrazení systémů UTM a MGRS na jedné obrazovce.
BALISTICKÁ KALKULAČKAKalkulačku Applied Ballistics odemknete v aplikaci AB Synapse™ – Garmin (za poplatek). Získáte tak přístup k podpoře míření při střelbě v terénu na dlouhou vzdálenost.
FUNKCE KILL SWITCHBezpečnostní funkce umožňuje v případě ohrožení použít speciální kombinaci kláves a vymazat všechna uživatelská data v paměti.
FUNKCE JUMPMASTERPomáhá při výpočtu bodu výsadku z velkých výšek a s nasměrováním k cíli po seskoku podle vojenských postupů.
TAKTICKÁ AKTIVITASledujte hodnoty času, tempa, denní doby, nadmořské výšky a současně informace o aktuální pozici v obou formátech souřadnic.
Pro celodenní nošení.
MULTI-BAND GPS PŘIJÍMAČPřijímejte a využívejte řadu frekvencí vysílaných z navigačních satelitů pro ještě přesnější určení vaší pozice.
VESTAVĚNÉ ABC SENZORYNavigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass). Všechny senzory je navíc možné automaticky nebo manuálně kalibrovat.
NAVIGACE PO TRASEMožnost navigace po naplánované nebo po prošlé trase. Trasy můžete snadno naplánovat například pomocí aplikace mapy.cz a prostřednictvím deníku Garmin Connect je přenést do hodinek. V terénu můžete také ukládat své body, ke kterým vás hodinky dokážou zpět dovést.
UKLÁDÁNÍ BODŮ V TERÉNUMějte pořád přehled, kde se nachází vaše auto, začátek stezky nebo jiný známý bod vzhledem k vaší poloze, ať k němu najdete cestu zpět.
Funkce chytrých hodinek
CHYTRÉ FUNKCEPo spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na hodinkách sledovat příchozí volání, včetně jména volajcího, přijímat e-maily, textové zprávy a další notifikace z chytrého telefonu.
CONNECT IQ™ PLATFORMAProstředí, které nabízí na stažení funkce, ciferníky hodinek a aplikace, které mohou rozšířit možnosti a funkce vašich chytrých hodinek. V prostředí Connect IQ je také možné doprogramovat a poskytnout vlastní obsah.
PLATBY GARMIN PAY™Bezkontaktní platby Garmin Pay umožňují vložit do paměti hodinek otisk vaší platební karty a na bezkontaktních terminálech platit i bez přítomnosti karty nebo telefonu. Seznam bank, které podporují Garmin Pay najdete zde.
DETEKCE NEHODYPři spárování s telefonem mohou hodinky detekovat případnou nehodu a automaticky nebo manuálně informovat vámi vybrané kontakty pomocí funkce detekce nehod2.
KALENDÁŘPo spárování s je možné z telefonu na displej hodinek přenést informace z kalendáře s přehledem plánů na daný den kompatibilním smartphonem s funkcí Bluetooth.
APLIKACE GARMIN CONNECT™Mobilní a webová aplikace Garmin Connect je tréninkový deník a současně místo, kde se zálohují a vyhodnocují zaznamenané aktivity, včetně zdravotních dat.
Do všech podmínek
VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍVíce, než 25 sportovních profilů umožňuje hodinkám nabízet různé funkce a nastavení pro různé sporty. Vhodné pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, posilování, halové lezení, golf, jógu a další.
PŘEKÁŽKOVÉ ZÁVODYSledujte svůj výkon během překážkových závodů - během závodu se zaznamenávají časy mezi běžeckými a překážkovými úseky. Po ručním záznamu rozdělení během prvního okruhu se můžete soustředit pouze na závod, protože rozdělení se zaznamenává automaticky. Po závodě si pak můžete prohlédnout své statistiky.
TRÉNINKY HIITSportovní profil umožňuje zaznamenávat a vést tréninky HIIT, včetně AMRAP, EMOM, Tabata a vlastního tréninku. Nastavte si počet sérií, intervaly pro cvičení/odpočinek a další možnosti.
MĚŘENÍ VO2 MAXHodinky dokážou měřit hodnotu VO2 MAX. VO2Max je ukazatelem předpokládané výkonnosti. Stanovení VO2Max hodnoty zohledňuje i případné výkyvy výkonu způsobené horkým počasím nebo nadmořskou výškou.
DENNÍ DOPORUČENÉ TRÉNINKYHodinky dokážou poskytovat každodenní tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice, aktuální tréninkové zátěže a stavu tréninku.
REGENERAČNÍ ASISTENTPo každém tréninku vidíte, jak dlouhá je třeba regenerace, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní míra pohybu nebo spánek.
JÍZDA NA HORSKÉM KOLESledujte podrobnosti o každé jízdě s metrikami MTB a speciálními funkcemi Grit a Flow™, které hodnotí obtížnost trati a plynulost sjezdu. Výsledné skóre pak můžete zkoušet překonat.
Zdravotní funkce
MĚŘENÍ SRDEČNÍHO TEPU ZE ZÁPĚSTÍSledujte údaje o srdečním tepu3, včetně upozornění, pokud máte klidový tep delší dobu příliš vysoký nebo nízký. Sledujte intenzitu činnosti srdce během aktivit.
MONITORING SPÁNKUZískejte záznam fází lehkého a hlubokého spánku a spánku ve fázi REM3. Vše můžete sledovat na hodinkách i v aplikaci Garmin Connect na vašem telefonu.
RANNÍ ZPRÁVAZískejte přehled o svém spánku, regeneraci a tréninkovém plánu hned po probuzení – společně se stavem VST a předpovědí počasí. Zprávu si můžete přizpůsobit, aby obsahovala informace, které vás zajímají.
FUNKCE BODY BATTERY™Funkce využívá údaje o odchylkách srdečního tepu, zatížení organizmu, kality spánku a další data a počítá rovnováhu mezi odpočinkem či regenerací a výdejem energie. Hodnotu Body Battery vyjadřuje pomocí hodnoty od 0 do 100.
PULZNÍ OXYMETRSnímač Pulse Ox4 změří, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá nejen při sledování aklimatizace nebo kvality spánku, ale také v případě virózy, která může mít vliv na fukci okysličení krve.
STAV VSTZískejte lepší přehled o celkovém zdraví, tréninku a regeneraci na základě sledování variability srdečního tepu. Získejte lepší představu o zdraví, regeneraci a tréninkovém výkonu na základě dat variability srdečního tepu (VST). Pro analýzu VST využíváme technologii vyvinutou týmem Firstbeat Analytics™.
1 Předpokládá se celodenní nošení při 3 hodinách denně venku při intenzitě světla 50 000 luxů2 Při spárování s kompatibilním smartphonem. Více informací týkajících se požadavků a používání bezpečnostních funkcí a jejich omezení viz Garmin.com/safety.3 Přesnost záznamu aktivit.4 Zařízení není lékařským přístrojem a není určeno k diagnostickým účelům ani jako zdravotnické monitorovací zařízení; viz Garmin.com/ataccuracy Funkce pulzního oxymetru není dostupná ve všech zemích.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další chytré hodinky