Globel Industries Australia Zahradní domek GLOBEL 65, antracit se střešním oknem

Zahradní domek na nářadí GLOBEL 65 v antracitové barvě se hodí k celoročnímu uskladnění nářadí, sekaček, nábytku a dalšího zahradního vybavení. Rozměry domku jsou 171 x 144 cm (přední strana s dveřmi x hloubka) a zastavěná plocha činí 2,5 m2. 
Stěny zahradního domku jsou vyrobeny z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,3 mm a nosnou kostru mají vyrobenou z uzavřených ocelových trubek. Domky jsou kompletně vyrobené z žárově pozinkovaného plechu. S tím souvisí i relativně vyšší hmotnost domku o cca 20 %  oproti rozměrově shodnými domky jiných výrobců. Díky tomu je domek odolný vůči nepříznivému počasí a je možné jej používat po celý rok. I proto výrobce poskytuje záruku 10 let proti prorezavění. 
Domek Globel má dvojité posuvné dveře o šířce 63,5 cm a výšce 169 cm. Součástí jsou i dveřní úchyty, díky kterým lze domek uzamknout běžným visacím zámkem. Pevné zabudované střešní okno ze sklolaminátu poskytuje dostatek světla. Domek nejvyšší kvality vyniká robustní konstrukci a vysokou úrovní dílenského zpracování. Je navržený i pro vyšší postavy. Díky celkové výšce necelé 2 metry je pohyb v domku takřka bezproblémový.
Montáž
Montáž domku je nutno provádět na rovném podkladu na dlážděnou nebo betonovou terasu, popřípadě na předpřipravený povrch, jakým je například dřevěná podlaha, deska atd. Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení domku a jeho přesném zaměření. Uváděné rozměry domku jsou max. vnější rozměry domku (resp. půdorys střechy) a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky. Doporučujeme domek zajistit před větrem kotvící sadou do betonu, nebo do země. 
Součástí balení je návod v českém jazyce, který si také můžete stáhnout s ostatními dokumenty v souvisejících souborech. 
Balení
Dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech: karton A : 184 x 82 x 10 cm a celkové váze cca 59 kg.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další zahradní domky