Vchodová stříška SP1 Ekonom 120 x 70 cm bílá / bronz GU4000200

Pultová stříška SP1 120 x 70 cm, jednoduchá vchodová stříška je dokonalou ochranou Vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem. Lehké zastřešení připravené k samostatné montáži bez potřeby použití dodatečných pomocných podpěr.
vynikající ochrana vstupu do domu
silné závěsy pro zvýšení stability
okapový lem pro odvod dešťové vody
vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů
odolnost vůči klimatickým vlivům
Konstrukce
Stříška má nosnou konstrukci vyrobenou z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní. V zimě mrazem nekřehne a ani na silném letním slunci nedochází ke změnám barvy.
Stříška je zasklená bronzovým komůrkovým polykarbonátem síly 4,5 mm s oboustranným UV filtrem (značka LEXAN® - vyrobeno v Rakousku). Jde o velmi kvalitní značkový polykarbonát od jednoho z nejlepších světových výrobců.
Výhody polykarbonátu LEXAN
oboustranná ochrana vůči UV záření
vynikající tepelně - izolační vlastnosti
nízká hmotnost - pouhých 3,8 kg/ m2
skvělá světelná propustnost
vysoká rázová houževnatost
bezpečná z hlediska manipulace, deska je prakticky nerozbitná
Specifikace
Stříšku nabízíme v rozměrech - šířka "a" 1200 mm x hloubka "b" 700 mm x výška oblouku "c" 200 mm a barevné kombinaci -  bílé profily + zasklení bronzovým komůrkovým polykarbonátem 4,5 mm.
Montáž
Součástí dodávky jsou hmoždinky, šrouby a krytky, vhodné pouze na stěnu bez zateplení. Pokud máte stěnu zateplenou, nebo z jiného materiálu,  je nutné přikoupit chemickou kotvu a dostatečně dlouhé šrouby. Vše zakoupíte v našem e-shopu.
Dodáváno rozložené v papírové kartonové krabici.
Jednoduchá montáž svépomocí podle návodu přiloženého v souvisejících souborech.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další zahradní přístřešky