Konferenční stolek Dekorhome vidaXL

Tento konferenční stolek z lakovaného masivního mangovníku je skvělým dekorativním a současně praktickým doplňkem do vaší domácnosti. Můžete jej rovněž použít jako koncový stolek nebo odkládací stolek.
Konferenční stolek je ručně vyrobený z masivního mangovníkového dřeva, které je nejen pevné a stabilní, ale zároveň také krásně vypadá. Zručné řemeslné zpracování přispívá k jeho okázalému retro stylu. Každá fáze výrobního procesu je prováděná s největší pečlivostí, ať už se jedná o leštění anebo lakování.
Rukodělná výroba a překrásná kresba dřeva dávají každému kusu nábytku jedinečný charakter, jímž se lehce liší od všech ostatních. Ve stolku je 1 zásuvka a 1 polička, kde najdete spoustu úložného prostoru k přehlednému odkládání všech důležitých věcí, které si přejete mít po ruce. Montáž našeho konferenčního stolku je snadná.
Důležité upozornění: Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich konferenčních stolků jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:přírodní / bíláMateriál:masivní dřevo Rozměry:šířka: 90 cmhloubka: 50 cmvýška: 40 cmHmotnost:17 kgDodáváno v demontu.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další konferenční stoly