Materasso FLEX R6 - lamelový rošt s karbonovou fólií 90 x 190 cm

FLEX R6 - lamelový rošt s karbonovou fólií 90 x 190 cm Rám roštu FLEX R6 je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy.
Rošt má ve střední části použity zesílené lamely i pouzdra. Ty jsou nejen výkyvné, ale také zvýšené, takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení.
Rám i lamely roštu jsou obaleny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace. 
Pouzdra jsou  výkyvná, gumová, zdvojená. 
Kvalitní provedení a prvotřídní materiály zajišťují dlouhodobou funkčnost a spolehlivost tohoto výrobku. 
Rošt obsahuje 28 březových lamel. 
Možnost i atypických rozměrů, pro atypický rozměr nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.
Maximální nosnost 120 kg
Záruka: 2 roky
Výška roštu 7 cm
Skutečná velikost roštu je vždy o 0,5 cm užší a o 4 cm kratší než je uvedený rozměr. Jedná se o běžný technologický postup, aby se rošt vešel do rámu jakékoli postele. Pro postel 90 x 200 cm tedy volte rozměr roštu také 90 x 200 cm. Rošt o této velikosti bude mít rozměry 89,5 x 196 cm. 
Rošt FLEX R6 získal FSC® CERTIFIKÁT. 
Certifikace FSC® je důvěryhodný systém sledování a garance původu materiálu. Certifikované společnosti tak mohou prokázat, že jejich výrobky pochází z šetrně obhospodařovaných lesů.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další rošty