Materasso MASIV BV - pevný laťový rošt s bočním výklopem 120 x 210 cm

MASIV BV - pevný laťový rošt s bočním výklopem 120 x 210 cm Rošt MASIV BV je nepolohovatelný masivní rošt se záruku až 10 let na rám roštu.  Používá  se zejména pod pružinové nebo pod pěnové matrace, které mají min. výšku 18 cm. Při použití masivního roštu je zachována vzdušnost matrace. 
Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) březového dřeva a doplněn smrkovými latěmi. Tento rošt je předurčen do postelí s úložným prostorem. Mnozí zákazníci tento typ roštu ocení i ve standardní posteli a to z důvodu velmi jednoduchého úklidu pod postelí.
Rošt s bočním výklopem v levém nebo pravém provedení. Zájem o konkrétní stranu označte, prosím, v objednávce.
Rošt obsahuje 14 smrkových latí. 
Možnost i atypických rozměrů, pro atypický rozměr nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.
Maximální nosnost 120 kg
Záruka: 10 let
Výška roštu 9 cm
Skutečná velikost roštu je vždy o 0,5 cm užší a o 4 cm kratší než je uvedený rozměr. Jedná se o běžný technologický postup, aby se rošt vešel do rámu jakékoli postele. Pro postel 90 x 200 cm tedy volte rozměr roštu také 90 x 200 cm. Rošt o této velikosti bude mít rozměry 89,5 x 196 cm. 
Rošt MASIV BV získal FSC® CERTIFIKÁT. 
Certifikace FSC® je důvěryhodný systém sledování a garance původu materiálu. Certifikované společnosti tak mohou prokázat, že jejich výrobky pochází z šetrně obhospodařovaných lesů.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další rošty