MusK přírodní mýdlo Malý princ

Malý princ je přírodní, ručně vyrobené mýdlo, jehož složení v sobě kombinuje olivový, kokosový, slunečnicový a mandlový olej. Je obohaceno o kakaové a bambucké máslo, což ocení zejména citlivá pokožka. Čistí a ošetřuje kůži bez známek podráždění, chrání ji před vysušováním a má antiseptické účinky. Směs esenciálních olejů litsea cubeba, levandule, grepu a koriandru pomáhá odbourávat stres a zklidňuje mysl.Účinné látky:
  • Sodium cocoate vzniká zmýdelněním kokosového oleje. Funguje jako pěnidlo a pomáhá vodě a oleji na sebe lépe navázat. Má výborné čisticí a mycí schopnosti (odstraňuje nečistoty a maz) a změkčuje pokožku.
  • Sodium oleate je zmýdelněný olivový olej. Má funkci povrchově aktivní látky. Usnadňuje čisticí schopnost produktu tím, že pomáhá smíchat vodu s olejem a špínou tak, aby mohly být opláchnuty.
  • Glycerin se používá v kosmetice jako přísada v hydratačních krémech a mýdlech. Je považován za ideální zvlhčující prostředek, protože na sebe dokáže vázat vlhkost a tu pak vpravit do vnějších vrstev pokožky. Chrání tak kůži před vysoušením. Zajímavostí je, že mýdla s obsahem glycerinu tolik nevysušují a jsou proto vhodnější i pro děti.
  • Litsea cubeba (vavřín kubébový) je oblíbený hlavně pro své aromaterapeutické účinky. Podporuje koncentraci, působí proti stresu, splínu, depresi a úzkosti. Navozuje optimistickou náladu a pocit štěstí. Dobře působí i při bolestech hlavy, nachlazení, astmatu, horečce, či vysokém tlaku.
  • Levandulový olej má dezinfekční a protizánětlivé účinky, což ho předurčilo k častému použití ve zdravotnictví. Můžete s ním léčit ekzémy, lupénku, nebo jiné dermatologické problémy. Urychluje hojení ran, je vynikajícím pomocníkem při ošetřování mokvavých popálenin a pomůže také s hmyzím bodnutím, nebo s akné. Široké uplatnění našel zejména v aromaterapii, protože dokáže výrazně zklidňovat, působí antistresově, má sedativní účinky a pomáhá navodit spánek.
 
Obsah výrobku100g ± 5g. Rozměry mýdla 8 x 6 x 2,5-3 cm
VůněCitrusovo bylinková
KonzistenceTuhé mýdlo
Vhodný proVšechny typy pleti. I pro citlivou pokožku.
PoužitíNapěňte mýdlo pod vodou v dlaních a krouživými pohyby vzniklou krémovou pěnu naneste na pokožku. Poté opláchněte teplou vodou. Náš tip: mýdlu bude nejlépe, když jej mezi použitími budete udržovat v suchu v mýdlence, na magnetce, v síťce, nebo na provázku. Odvděčí se vám delší trvanlivostí.
Složení výrobkuSodium Cocoate, Sodium Oleate, Sodium Cocoa Butterate, Sodium Sheabutterate, Sodium Sunflower Seedate, Sodium Almondate, Glycerine, Aqua, Coriandrum Sativum Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Mica*, Titanium Dioxide.
*přírodní barvivaVhodné pro vegany
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další péče o ruce a nehty