Vyhledávač nábytku a dekorací

Muubs, Stojan / věšák na šaty Copenhagen | černá

3 075,00 Kč Přejít do obchodu
Stojan / věšák na šaty Muubs Copenhagen | černá
Stojan / věšák na šaty Copenhagen od společnosti Muubs je vyroben z černého kovu a kůže. Díky minimalistickému designu tohoto stojanu na oblečení je pohled na něj lehký a krásný. Kožené řemínky jsou ohebné, proto je možné jej naklonit zpět ke stěně, pokud nechcete, aby zabíral místo v místnosti.

Tip: Doplňte tento stojan s dalšími doplňky z kolekce Copenhagen a vytvořte si skandinávský stylový domov.- Vyroben z kovu a kůže

- Rozměry: výška 160 cm, šířka 75 cm, hloubka 2 cm

- Barva: černá

- Nordic raw styl

- Využití v koupelně, v ložnici nebo v dětském pokoji

- Kožené řemínky umožňují naklonit věšák zpět ke stěně, aby nezabíral místo v místnosti

- Pouze pro vnitřní použití

- Kolekce CopenhagenMuubs je dánská značka interiérového designu, která nabízí krásný nábytek a doplňky ze surových a přírodních materiálů. Každý produkt je jedinečný díky ruční výrobě. Hodí se k jakémukoli interiéru a stylu. Unikátní a jedinečná značka. Vysoká kvalita a preciznost zpracování potěší každého.  — MuubsMuubs je dánská společnost zabývající se designem interiérů, která se specializuje na výrobu designových předmětů a nábytku s jedinečným stylem a promyšlenou volbou materiálů. Výrobky Muubs kombinují originální městský design s krásnými přírodními materiály.Všechny výrobky Muubs mají originální a jedinečný městský vzhled, který zapadá do většiny interiérů jako kontrast k minimalistickému designu.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další věšáky na šaty