Pánev hluboká PRESIDENT Stone s poklicí ø 28 cm

Pánev, která by vám neměla chybět

Máme pro vás dokonalou luxusní kuchyňskou pánev s poklicí vhodnou na sporák i do trouby. Optimálně hlubokou, se dvěma uchy a špičkovým antiadhezním povrchem uvnitř i vně!

Smažte jako na kameni

Hluboká pánev PRESIDENT Stone má prvotřídní nepřilnavý povlak z obou stran nádoby a je vynikající pro intenzívní používání na všech typech sporáků včetně indukčních i v pečicích troubách.
Pokrmy připravované v pánvi s antiadhezním povlakem s charakterem neleštěného přírodního kamene se nepřipalují a zachovávají si přirozenou chuť i šťavnatost. Díky tomu můžete smažit i zapékat s použitím minimálního množství tuku.
Antiadhezní povlak je vysoce odolný, vhodný i pro neostré kovové kuchyňské nářadí.


Protože má pánev PRESIDENT Stone antiadhezní povlak také vně nádoby, snadno se čistí a svůj atraktivní vzhled si zachovává dlouhodobě.

Skvělá pánev na pečení v troubě

Úchyty z prvotřídní nerezavějící oceli jsou k pánvi přichyceny nerezovými nýty. Pánev PRESIDENT Stone neobsahuje žádné plastové části a lze ji proto bez obav používat i v pečicí troubě, a to až do teploty 230 ˚C, s nasazenou poklicí do 200 ˚C.
Nerezové úchyty jsou přitom zcela uzavřené a dokonale vodotěsné.
Zajímá vás, jaký k výrobě používáme materiál? Vysoce odolný antiadhezní povlak, celonerezové indukční dno a úchyty, poklice jsou z nerezavějící oceli a odolného skla.
Pánev je vhodná do myčky a poskytneme vám na ni nadstandardní záruku 5 let.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pánve