Pěnová matrace gallus - 80x200cm STY

Cenově dostupná, extra prodyšná matrace Gallus z monobloku. Je vyrobena z kvalitní a dobře elastické PUR pěny. Obsahuje kulaté otvory tzv. ramenní kolébky, které upravují tuhost v oblasti ramen a přispívají k perfektní prodyšnosti. Matrace vyhovuje uživatelům, kteří preferují spíše měkčí lůžko.

Potah ALOE VERA SILVER
Potah je vyroben z hypoalergenních materiálů nejvyšší kvality. Ideální řešení pro alergiky a osoby s jemnou pokožkou. Díky materiálu obsahujícího účinný extrakt z listů aloe vera potah vytváří příjemný pocit chladu a je příjemný pro pokožku uživatele. Potah je prošívaný aktivním stříbrem které se vyznačuje perfektními antibakteriálními vlastnostmi. Ionty stříbra přirozeně zabíjejí roztoče, spóry hub a plísní, díky čemuž dlouhodobě udržují matraci hygienicky svěží a bez zápachu. Stříbrné prošívání v kombinaci s látkou aloe vera navíc matrace dodává antistatické vlastnosti a atraktivní vzhled. Potah je odnímatelný, dělený na 2 části a pratelný na 60°C. Potah má úpravu proti žmolkování. Matrace je vhodná na lamelový a laťový rošt. Tuhost matrace T2/3.
PUR pěna
Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další matrace