Plust - Designový květináč IKON, Ø 60 x 53 cm - hnědý

Hnědý minimalistický květináč IKON
pro milovníky rostlinMilujete rozmanité sukulenty, exotické orchideje a svěží popínavky? Vystavte je v hnědém květináči IKON z polyethylenu, který je díky svému provedení bytelný, lehký a odolný proti UV záření i extrémním teplotám. Kousek je k dispozici také v červené, bílé, tmavě hnědé, černé, zelené, tmavě i světle šedé i v lakovaných verzích. Rozměry: Ø 60 x 53 cm
To nejlepší pro vaše rostliny
Kolekce IKON je synonymem minimalistického designu. Pyšní se čistými a jednoduchými liniemi, které firma Euro3Plast, pod kterou spadá společnost PLUST, sladila s barevnou škálou pro všechny chutě: od nápadné kyselé zelené a červené až po klasičtější tóny. Tato řada je o modernosti, ideální pro vybavení a obohacení vašich nejoblíbenějších prostor o harmonii a eleganci. Jednotlivé květináče využijete v jakékoli místnosti, kterou zrovna potřebujete zkrášlit květinami. Vybírat můžete s klasických i osvětlených variant.
Prodlužte životnost nábytku
Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.
Šířka (mm): 600
Hloubka (délka) (mm): 600
Průměr (mm): 600
Celková výška (mm): 530
Hmotnost produktu (kg): 5
Počet kusů v balení: 1
Záruka (měsíce): 24
Materiál: plast polyethylen
Venkovní použití: Ano
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další květináče