Plust - Květináč CACTUS

Minimalistický květináč CACTUS
pro milovníky rostlinMilujete rozmanité sukulenty, exotické orchideje a svěží popínavky? Vystavte je v designovém květináči CACTUS z polyethylenu, který je díky svému provedení bytelný, lehký a odolný proti UV záření i extrémním teplotám. Květináč, jehož název vypovídá o jeho tvaru, vytvořil pro značku PLUST designer Giulio Iacchetti. Kousek je k dispozici ve dvou barevných provedení. Jednotlivé květináče využijete v jakékoli místnosti či prostoru, který zrovna potřebujete zkrášlit květinami. Rozměry: 76 x 76 x 129 cm

Venkovní nábytek Plust, který vás bude bavit
Sháníte venkovní židli, stolek, křeslo nebo květináč, který hned na první pohled zaujme. Nebo do vaší realizace potřebujete avantgardní věšák či moderní barový pult? Pak je italská značka Plust přesně pro vás. Jednotlivé kolekce mají outdoorovou duši, která překonává všechna omezení a hodí se do komerčních i bytových prostorů. Futuristické provedení, výrazné barvy, kvalitní provedení, díky kterému s vámi budou výrobky po mnoho let. To vše a mnohem více vystihujete toho velikána na poli venkovního nábytku.


Rotační tváření
K výrobě produktů používá PLUST dvě základní technologie výroby, rotační tváření a vstřikování. Rotační tváření či rotomoulding je moderní technologie, která používá práškový polymer a přetváří jej pomocí rotující formy, gravitace a tepla do výsledného dutého bezešvého produktu. Při použití této efektivní metody vznikají odolné a poměrně lehké výrobky, se kterými se snadno manipuluje. Další informace nejen o výrobě, ale také o samotné firmě naleznete ve videu.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.
Šířka (mm): 780
Hloubka (délka) (mm): 780
Celková výška (mm): 1260
Hmotnost produktu (kg): 21,7
Objem balení (m3): 0,73
Počet kusů v balení: 1
Záruka (měsíce): 24
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další květináče