ProfiM - Konferenční stolek SOFTBOX S2 kovová podnož

Neobvyklý konferenční stolek SOFTBOX S2 s kovovou podnoží
Extravagance v kanceláři

Konferenční stolek SOFTBOX S2 byl navržen tak, aby doplnil modulovou sedací soupravu Softbox. Stejně jako sedací nábytek, je stůl čalouněný v látce dle vašeho výběru, dodáváme jej však se stolovou deskou z mléčného skla. Model je upevněn na kovové podnoži ve variantách černá nebo leštěný hliník. Na přání nabízíme také provedení v látkách mimo základní nabídku a domluvit se můžeme také na speciálním prošívání čalounění. Dle tvrdosti vaší podlahy doporučujeme ke stolu přidat teflonové nebo filcové kluzáky.

Modulární kolekce Softbox

Kolekci SOFTBOX můžeme popsat třemi slovy: měkkost, preciznost a modulárnost. Díky rohovému prvku lze soupravy SoftBox sestavovat v libovolné konfiguraci tak, aby co nejlépe ladily s interiérem. Pohodlné sedáky vypadají, jako by se vznášely na jemných vlnách. Hliníkové nebo dřevěné nohy působí lehce a zároveň stabilně. Součástí kolekce jsou následující prvky, které lze libovolně kombinovat: rohový prvek, jednotlivý a dvojitý taburet, křeslo, dvoumístná a trojmístná pohovka (ve verzi bez područek, s jednou nebo dvěma područkami) a čtvercový stolek.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Nový časopis o designu
Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.
Šířka (mm): 750
Hloubka (délka) (mm): 750
Celková výška (mm): 410
Výška sedáku (mm): 430
Hmotnost produktu (kg): 24
Hmotnost balení (kg): 27
Objem balení (m3): 0,40
Počet kusů v balení: 1
Záruka (měsíce): 72
Materiál: kov, řezaná pěna, látka/kůže, sklo
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další konferenční stoly