Ryobi ROS 300

Elektrická excentrická bruska RYOBI ROS300, 300W, 125mm je perfektní řešení pro všechny řemeslníky a kutily, kteří hledají  pomocníka při práci v dílně. Splňuje vysoké nároky na provozní spolehlivost, snadnou obsluhu a bezpečnost uživatele.
Tento stroj byl vyvinut k broušení a konečné úpravě dřeva, kovů, plastů a podobných materiálů. Představuje dokonalou kombinaci rychlého úběru materiálu a jemnou finální úpravu povrchu. Můžete s ní také odstraňovat barvu a korozi z kovových povrchů. 
Přednosti
Rychlá výměna brusného papíru
Průměr brusného kotouče 125 mm
Výkonný systém odsávání prachu
Malé vibrace zaručují komfortní broušení
Livetool Indicator™ - modré světlo signalizuje, že nářadí je pod napětím
Nejen svým výkonem, ale také uživatelsky příjemným zpracováním, je tato bruska populární. Výměna brusného papíru se provádí pomocí suchého zipu, takže je rychlá a snadná. Součástí je sběrný box na prach s cyklónovým účinkem pro účinný sběr prachu. 
Při delším používání jistě oceníte pogumované madlo GripZone™, které zvyšuje komfort držení, což přispěje k vaší bezpečnosti. Motor o příkonu 300 W a odolná konstrukce zaručují maximální výkon. Možnost nastavení rychlosti otáček 7 000 - 12 000 ot./min. umožňuje dosahování optimální konečné kvality povrchu. Malé vibrace zajistí komfortní broušení. 
 Součástí balení je
Excentrická bruska
5 x rychloupínací brusný papír
Nedílnou součástí výrobku je technická dokumentace, kterou naleznete v souvisejících souborech.
Pro bezpečnou práci nezapomeňte používat pracovní ochranné pomůcky.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další brusky