Sada baterií MEXEN LIBRA DQ77 - vysoká umyvadlová baterie + vanová baterie se sprchou chrom

Součástí sady MEXEN LIBRA je vysoká umyvadlová, vanová baterie a sprchová hadice ve stříbrném minimalistickém provedení.
Tato souprava bude velmi zajímavým poutavým prvkem každé návštěvy již při vstupu do vaší koupelny. Za jednu cenu si tak kupujete vše, co pro vybavení vaší koupelny potřebujete.
Umyvadlová mosazná baterie vám díky funkci provzdušňovače umožní dokonalé šetření vody při každodenním mytí rukou. Pákovým mechanismem snadno rozhodnete o objemu proudu vody i o jeho teplotě. Svým stříbrným designem skvěle zapadne ke všem umyvadlům jakýchkoli barev.
Vanová baterie je také z mosazi a zaujme vás snadnou ovladatelností, ale také vzhledem. Ten je sice klasický, ale nevšední barevná novodobá úprava bude nepřehlédnutelným prvkem místnosti. Baterie má keramickou hlavu a zajistí bezproblémový chod vody a odolnost i vůči vnitřnímu poškození.
Součástí setu je i tyčové uchycení hadice, které je nezbytnou součástí každé koupelny. Je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli a ABS. Na držáku je umístěna miska na mýdlo, která musí být bez pochyby vždy po ruce. Díky posuvnému držáku sprchy a nastavitelných montážních držadel si budete moci konstrukci nastavit podle vašich preferencí.
Plastová sprchová hlavice disponuje pouze jednou základní funkcí sprchování. Svým ergonomickým a úzkým tvarem se vám bude snadno držet a bude tak skvělým parťákem každého vašeho mytí.
Hadice je z kvalitního PVC materiálu a má mosazné hroty. Její hladký stříbrný povrch usnadňuje údržbu, zatímco pružný materiál zajišťuje odolnost proti roztahování a ohýbání. Navíc, její otočné konce zabrání kroucení a případné nefunkčnosti.
Specifikace produktu:
Moderní minimalistický design
Sada základního vybavení koupelny
Kvalitní zpracování
Stříbrné provedení
Informace k jednotlivým dílům:
Umyvadlová baterie:
Výška: 30 cm
Rozsah výtoku: 17,4 cm
Keramická hlava
S provzdušňovačem
Pákový mechanismus
Vanová baterie:
Rozsah výtoku: 18 cm
Keramická hlava
Bez provzdušňovače
Pákový mechanismus
Tyčové uchycení:
Výška: 80 cm
Šířka lišty: 2,2 cm
Vzdálenost od stěny: 16 cm
Z nerezové oceli, ABS
Součástí miska na mýdlo, posuvný držák na sprchovou hlavici, nastavitelné montážní držáky
Sprchová hlavice:
Výška: 21,5 cm
Šířka: 3 cm
Z plastu
1 základní funkce
Hadice:
Délka: 150 cm
Z pružného PVC
Otočné konce
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další umyvadlové baterie