Šatní skříň Abi Y1 Barva korpusu: Černá, Rozměry: 180 cm, Dveře: Bílá

Šatní skříň Abi Y1 Barva korpusu: Černá, Rozměry: 180 cm, Dveře: Bílá,Šatní skříň Abi Y1Hledáte moderní šatní skříň, která Vás okouzlí svým originálním vzhledem? Nehledejte nic jiného než šatní skříň Abi Y1! Šatní skříň nabízí velký úložný prostor a kvalitu. Můžete si vybrat z několika velikostí a barev, takže se skříň přizpůsobí vašim potřebám. Skříně řady Abi naleznete v souvisejících produktech.
14 barev 6 rozměrů 2 doplňky
ZásuvkyPraktické rozšíření univerzální a stylové skříně Abi o nástavec se zásuvkami. Elegantní rozšíření se dvěma, nebo od šířky 180 cm, dokonce se čtyřmi šuplíky je ideální pro rozšíření skříně o další úložný prostor.
vnitřní uspořádání do šířky 150 cm rozšíření o šuplíky u šířky do 150 cm vnitřní uspořádání od šířky 180 cm rozšíření o šuplíky od šířky 180 cm
Přednosti skříně Abi Y1 Hlavními přednostmi skříně Abi Y1 je velký výběr barevných kombinací, moderní, nadčasový design a praktické vnitřní uspořádání s dostatečným počtem polic a dvěma šatními tyčemi.
6 variant rozměrů šířka 100 cmšířka 120 cmšířka 150 cm šířka 180 cmšířka 200 cmšířka 250 cmvýška 200 cmhloubka 62 cm
Dodáváno v demontu Všechny varianty skříně Abi Y1 jsou dodávány v demontovaném stavu s kvalitním návodem k montáži.
Výhody 6 variant rozměrůdostatečná hloubka na ramínkadvě šatní tyčevýběr z 14 barevných kombinacíozdobné plastové stříbrné páskyvyrobeno z kvalitního lamina o síle 16 mmkvalitní 1mm ABS hrany proti vniknutí vlhkostipevná konstrukcemožnost rozšíření o zásuvkylze dokoupit nástavec Nevýhody ozdobné stříbrné pásky se lepí při montáži
Montáž na místě Pokud se nechcete trápit s montáží, rádi Vám sestavíme nábytek na místě Výnos až do bytu Nechcete se tahat se zakoupeným zbožím? Rádi vám nábytek vyneseme až do bytu. Doprava Paul nábytek Zboží vám dopravíme až k domu naší vlastní dopravou, aby nedošlo k poškození cizím dopravcem. Ekologická likvidace Pokud si přejete, můžeme odvést starý nábytek a ekologicky jej nechat zlikvidovat.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další skříně