Sedlová židle SALLI Twin Barva čalounění: Kůže - vínová #35126, Konstrukce: chromová + masážní S

Díky konceptu Twin lze nastavit sklon sedadla při sezení, a tak nastavit nejideálnější a nejkomfortnější polohu kyčlí. Model Twin je bez páky nastavení šířky sezení, tj. šířka sedadla je přednastavena. Pokud chcete měnit i šířku sedadla, zvolte si model MultiAdjuster. Pokud chcete sedlovou židli s dynamickým sedadlem, která se hýbe do všech stran, vyberte si model Swing nebo SwingFit.
Máte sedavé zaměstnání? Bolestí páteře a hrbení se už nemusíte obávat. Sedlová židle Salli zaručí, že budete během celého sezení sedět rovně, a tak neustále posilovat zádové svaly. Sedlová židle Salli podporuje zdravé sezení. Sedlovou židli Salli můžete využít doma nebo v kanceláři, také je velmi populární v zaměstnáních jako lékař, zubní lékař, zvěrolékař, masér, fyzioterapeut, kosmetička a v dalších, kde se sedí během pracovního dne.
Sedlová židle Salli je speciálně vyvinutý koncept, který se postará o rovné sezení, bez jakéhokoliv hrbení. Židle Salli vychází ze způsobu sezení v koňském sedle. Při sezení na židli jsou nohy roztažené. Tomuto způsobu sezení říkáme jezdecká pozice. Při správném sezení pomáháte a chráníte nejen své zdraví, ale zvyšujete i svou produktivitu při práci.
Sezení na Salli sedlové židli podporuje držení zad vyrovnaně a ve správné poloze. Zvláštností sedlové židle Salli je, že není nutná opěrka zad, neboť při sezení na sedlové židli Salli je páteř ve stejné poloze jako vestoje. Hmotnost celého těla spočívá na sedací kosti a na svalech nohou, ale ne na hýždích. Sedlová židle Salli s děleným sedákem netlačí na oblast genitálií. Ani během dlouhého sezení se neobjevuje ztuhlost a strnutost, uživatel zůstává čilý po celý pracovní den. Během sezení na Salli sedlové židli jsou kolena ve 135° úhlu, což je podle výzkumů nejšetrnější pozicí pro klouby. Stejný úhel svírají i stehna a horní část těla, což snižuje možnost vzniku artritidy (zánětu kloubů). Při sezení na sedlové židli Salli je ve spodní části těla správný lymfatický a krevní oběh, čímž se zabrání vzniku křečových žil a otoků nohou.
Sedlovou židli Salli Twin dodáváme v různých barevných provedeních (16x kůže, 8x syntetická kůže, prohlédněte si vzorník v galerii) a ve dvou typech konstrukce (chromovaná nebo černá). Nyní si můžete vybrat bez příplatku i speciální Salli základnu, která Vám zajistí příjemnou reflexní masáž pro unavená chodidla.
chromová konstrukce + standard základna
chromová konstrukce + masážní Salli základna
černá konstrukce + standard základna
černá konstrukce + masážní Salli základna
K sedlové židli Salli Twin lze doobjednat i další volitelné doplňky jako opěrka rukou Salli Allround, kruhová opěrka na nohy Salli Foot Support nebo barevná kolečka Salli Soft Standard Castor.
Při výrobě sedlové židle Salli byly použity jen ty nejkvalitnější materiály, které jsou zárukou pohodlí při sezení. Židle Salli se vyrábějí ve Finsku. Garancí vysoké kvality je až 10 letá záruka. Firma Salli se může chlubit různými mezinárodními oceněními designu a kvality. Pro finskou firmu je důležité, aby se všechna tvrzení o zdravém sezení na sedlových židlích Salli odůvodnila i vědeckým výzkumem, aby se mohla odlišit od klasických židlí, které sice mají podobný tvar sedadla, ale nenabízejí ten zdravý komfort jako židle Salli, díky přesným nastavením výšky, šířky a náklonu sedadla.
Na sedlové židli Salli se sedí výš než na obyčejné, prohlédněte si proto před používáním video návody, jak správně nastavit výšku sedlové židle Salli. Pro 100% účinek při sezení na sedlové židli Salli je také důležité zvolit i správnou výšku pracovního stolu.
Přečtěte si odborný článek a prohlédněte si video technologického magazínu Techpedia televize TA3 o revolučních sedlových židlích Salli.
Proč si vybrat sedlovou židli Salli Twin:
jedinečný koncept sezení
jezdecká pozice při sezení
prevence proti bolestem páteře
aktivování svalstva celého těla
možnost nastavení sklonu sedadla
spalování kalorií díky možnosti pohybu na židli
zrychluje metabolismus
snižuje riziko dysfunkce erekce
zlepšuje krevní oběh
pomáhá rehabilitovat svaly pánevního dna
Salli - židle ve tvaru sedla
 
 
Výroba a dodání
Sedlová židle Salli Twin se vyrábí na zakázku, s osobitou péčí dle přání zákazníka. Dodací lhůta daná výrobcem je cca 7-10 pracovních dnů. Platba je možná pouze předem bankovním převodem nebo kartou.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další zdravotnické potřeby