Šestidveřová skříň tiana-bílá - p64/pn základní

Vychutnejte si kombinaci krásy a jednoduchosti v šatníku, kde jsou všechny položky úhledně uspořádané. Můžete jej v místnosti umístit samostatně, avšak pro dokonalé ladění nabízíme i další nábytek ze stejnojmenné kolekce.
Všechny viditelné strany skříně jsou potaženy vysoce lesklým UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardním lakem, v tomto případě odstínem v křišťálově bílé barvě. Vnitřek korpusu je bílý. Skříň je vybavena panty soft-close, které umožňují tiché zavírání dveří a poskytují další pohodlí při každodenním používání. Výrobním materiálem je lamino v poctivé tloušťce 18mm. Velkou výhodou jsou také nastavitelné nožky, které vyrovnají případnou nerovnost terénu. Nejsou na první pohled viditelné, zakrývá je spodní lišta, nijak tedy neovlivňují čistý design výrobku. Výrazným prvkem jsou naopak štíhlé kovové úchytky, které podtrhují luxusní vzhled výrobku.
P64/PN - Skříň v základním provedení - 272x224x56cm (š, v, h), hmotnost 261,77kg
Každá z dvoudveřových částí se zásuvkami nabízí kromě dvou zásuvek také jednu polici a jednu šatní tyč. Jednodveřové části po stranách obsahují každá tři police a jednu šatní tyč.
Pomocí doplňkového vybavení, které naleznete v souvisejícím zboží níže, si můžete každou ze skříní ještě více přizpůsobit svým potřebám.
Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další skříně