Snídaňový šálek, kolekce Mariefleur Basic - Villeroy & Boch

Záplava květů v jemných pastelových barvách vytvářející dojem impresionistického obrazu. Kolekce Mariefleur Basic od ikonické značky Villeroy & Boch přináší na váš stůl něco mimořádného. Elegantní tvar, prémiová kvalita materiálu a nádherný dekor jsou přesně tím, co od jídelního servisu očekáváte.
Květinový vzor vám do domova vnese nekonečnou letní atmosféru a malé umělecké dílo inspirované tvorbou geniálního malíře Clauda Moneta.
Pokud je zahradničení vaším koníčkem, pak Mariefleur Basic nesmí chybět ve vaší sadě porcelánu.
Kolekce obsahuje 26 produktů, které lze průběžně dokupovat. U snídaně určitě využijete šálky, podšálky, hrnky, cukřenku či roztomilý stojánek na vajíčka. U oběda oceníte široký výběr talířů a oválné mísy jsou jako stvořené pro zdravou rychlou večeři.
Výběr je široký a kolekce si vás dozajista získá svým neotřelým nestárnoucím designem a kvalitou zpracování.
Premium porcelán od německé značky Villeroy and Boch je díky diamantově tvrdé glazuře vhodný pro každodenní použití. Nemusíte se tak bát vložit nádobí do myčky nádobí či mikrovlnné trouby. Technologie zpracování, kdy porcelán je vypalován při teplotě 1230°C a následně zchlazen na 650°C, zajišťuje vysokou odolnost proti poškození. Po vypálení se výrobek glazuje a opět vypaluje pro atraktivní lesklý vzhled. Po aplikaci barvy či ruční malby dekoru dochází k poslednímu vypalování. Neglazované části porcelánu se leští diamantovým pásem. Díky finálnímu zpracování se talíře o sebe nepoškrábou a nepoškodí ani Váš stůl.
 
Odkazy:
O značce Villeroy & Boch ZDE.
Produkty Villeroy & Boch ZDE.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další šálky