WENKO Bezdotykový dávkovač mýdla TREVISO chromový (z18417100) 23x11x11 cm WENKO

OBJEM - až 650 ml tekutinyPRAKTIČNOST - přehled o docházejícím množství tekutinyUCHYCENÍ - bezpečné připevnění na zeď bez nutnosti vrtáníBARVA CHROMU - elegantní provedení s nádechem luxusuHYGIENA - bezdotykové mytí rukou
Dávkovač mýdla Senso-Matic v barvě chromu s pohybovým senzorem pro automatické dávkování mýdla je ideální do koupelny, sprchy a na WC. Stačí položit ruku pod dávkovač automaticky vydá dostatečné množství mýdla. Dávkovač na mýdlo neodkapává a snadno se čistí. Přesný přehled o ubývající tekutině v průhledném okénku. Dávkovač je určený pro tekuté mýdlo, ale je možné ho využívat také pro dezinfekci. Pozor na poškození dávkovače při použití příliš agresivní tekutiny (žíravina, dezinfekce atd.). Na takové případy se nevztahuje záruka. Dávkovač funguje na baterie 1,5 V AA, které nejsou součástí dodávky.
Infračervený dávkovač zaručuje hygienu bez dotyku. Praktická montáž BEZ VRTÁNÍ - součástí balení jsou šrouby, hmoždinky a oboustranné lepicí podložkyMezi spodní stranou rozprašovače a umyvadlem nebo jinými předměty je nutná minimální vzdálenost 20 - 30 cm. Dávkovač několikrát stiskněte pro jeho aktivaci a vytlačení vzduchu.
Materiál: plastBarva: bíláRozměry D/V/Š: 11 cm x 22,5 cm x 10,5 cmHmotnost: 497 g
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích:
Dávkovače mýdla
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další dávkovače na čistící prostředky