Tropico SUPER FOX VISCO Wellness 24 cm FEST BOK - matrace se zpevněnými boky a lenivou pěnou – A Hilding Anders - Tropico

SUPER FOX VISCO Wellness 24 cm FEST BOK - matrace se zpevněnými boky a lenivou pěnou – AKCE „Férové ceny“ 200 x 210 cm Využijte aktuální slevy "Férové ceny" za ještě příznivější ceny!
Matrace Super Fox je česká matrace vhodná pro celou rodinu. Je to oboustranná matrace, z měkčí strany s bio línou pěnou, z druhé, tužší strany s pružnou studenou Flexifoam pěnou. Pěna tělo dokonale obepne a postará se o rovnoměrné rozložení tlaku. Je vhodná pro všechny spánkové polohy a stresem unavené tělo. A navíc varianta FEST BOK  je se zpevněnými boky, které vám usnadní vstávání.
Paměťová verze VISCO pro pohodlí nebo když už tělo bolí.
Profilace Wellness - masážní plocha pro všechny, kteří milují dokonalou relaxaci.
Oranžová bio paměťová (visco) pěna, vyrobena za použití přírodních surovin, je ohleduplná k vašim kloubům a poskytuje pocit odlehčení. Pod ní je vrstva pružné studené pěny, která napomáhá termoregulaci a zajišťuje odrazovou pružnost. Při spánku se tedy budete snadno otáčet. 
Pružná a pevná studená pěna Flexifoam v robustní vrstvě zajišťuje přirozenou tuhost a stabilitu celé 7-zónové konstrukce, přičemž oblast okolo pánve je zesílená, a tak poskytuje dostatečnou oporu v místě největší zátěže. Tato strana matrace je vybavena tzv. CubeCare profilem. Je to spůsob přerezání pěny v ložní ploše na části ve tvaru kostek. Ty optimalizují rozložení tlaku, každá kostka reaguje samostatně, a zamezují pocitu přeležení.
Aby vás ráno neboleli ramena, je matrace opatřena ramenními kolébkami v podobě otvorů v tuhé Flexifoam pěně. Obzvlášť vhodné je toto vybavení vhodné pro spáče, kteří rádi spí na boku.
Jednotlivé vrstvy matrace jsou lepeny zdravotně nezávadně na vodní bázi.
 
2-dílný potah Wellness obsahuje klimatizační vrstvu dutého vlákna, která zvyšuje prodyšnost, izoluje a omezuje pocení. S funkcí odvodu statického náboje pro hluboký spánek. Pratelný na 60 °C. Potah má taky speciální odvětrávací systém Thermo&Air Control, který skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci a tedy napomáhá udržovat příjemné a zdravé mikroklima lůžka.
 
Volitelná vlastnost zpevnění boků - můžete si vybrat matraci s jedním zpevněným bokem nebo oběma boky (opora při vstávání), vaší volbu provedení si zvolte v pravé části stránky při výběru matrace.
 
Matrace je oboustranná s rozdílnými stranami tuhosti: 7/středně tvrdá + 9/tvrdší (na stupnici 1 až 10)
Výška matrace 24 cm
2-dílný potah, pratelný na 60 °C
Matrace vhodná pro alergiky
Doporučená maximální nosnost do 135 kg
Testováno 100 000 x
Doporučené uložení: pevné i polohovací lamelové rošty, případně pro laťkové rošty
Prodloužená záruka 6 let na jádro matrace
Pozn.: Výrobce si vyhrazuje právo na případné barevné odchylky pěn a potahů nemající vliv na užitné vlastnosti výrobků.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další matrace