Úložný box Biohort FreizeitBox 130, tmavě šedá metalíza

Stylový úložný box FreizeitBox prémiové kvality, který vyhovuje i nárokům moderní architektury je ideální k uložení sedáků, lehátek, skládacích židlí, hraček, sportovních a kempingových doplňků. Box je široký 134 cm a 62 cm hluboký. Úložné boxy FreizeitBox nabízíme v pěti barevných provedeních a čtyřech velikostech. Díky tomu se může stát FreizetBox i designovým prvkem na vaší zahradě, terase, u bazénu nebo v pergole.
Představení úložného boxu (video je v němčině)
Konstrukce
Konstrukci stěn boxu tvoří žárově pozinkovaný ocelový plech o síle 0,5 mm, potažený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty jsou z nerezové oceli. Víko se komfortně otevírá pomocí tlakové plynové pružiny. Je vybaven robustní cylindrickou vložkou s otočným knoflíkem a náhradním klíčem. Box tak lze bezpečně uzamknout. Box je absolutně odolný proti dešti, s neviditelnou integrovanou ventilací. Díky tomu uskladněné věci nepodléhají plísním.
Jednotlivé rozměry a způsob dopravy
 
Úložný box Biohort
Rozměry boxu
Hmotnost a způsob doručení
FreizeitBox 100
 
101 x 46 cm
objem: 195 l
hmotnost: 17 kg
zásilka je doručována standardní
balíkovou přepravou
FreizeitBox 130
134 x 62 cm
objem: 460 l
hmotnost: 26,5 kg
zásilka je doručována standardní
balíkovou přepravou
FreizeitBox 160
160 x 79 cm
objem: 830 l
hmotnost: 26,5 kg
zásilka je doručována přepravcem na půlpaletě
FreizeitBox 180
181 x 79 cm
objem: 800 l
hmotnost: 41 kg
zásilka je doručována přepravcem na půlpaletě
Výhody boxu
Pevné ploché víko, které se snadno otírá a čistí
Materiály nejvyšší kvality : ocelový plech žárově zinkovaný a potažený polyamidem
Pohodlné otevírání víka pomocí plynové pružinové klapky
Kovový zahradní box odolný proti dešti
Otočná rukojeť s cylindrickým zámkem vč. náhradního klíče
Neviditelná, integrovaná ventilace
Nerezové šrouby a panty
Snadná montáž 
20letá záruka
                                                                   
                               Plynová pružinová klapka                        Otočná rukojeť s cylindrickým zámkem
 
Rozměry jednotlivých boxů
Nabídka dalšího volitelného příslušenství
Se základním vybavením vaše možnosti nekončí. V nabídce volitelného příslušenství najdete další praktické pomocníky jako např. síť na víko, nebo závěsný koš. Díky tomu si box můžete ještě více uzpůsobit vlastním představám a mnohostrannému využití. 
Kvalita se zárukou 20 let
Rakouský výrobce Biohort zaručuje, že všechny modely mají optimálně konstruované profily a použití závitových šroubů z ušlechtilé oceli zajišťuje maximální užitnost. Vzhledem k tloušťce plechu, kvalitě materiálu a jeho zpracování pak výrobce poskytuje záruku 20 let proti korozi. 
Údržba
Boxy Biohort jsou konstruovány jako bezúdržbové. Jedinou údržbu, kterou doporučujeme na boxu provádět, je 1 x ročně promazat panty víka a zámek. V případě potřeby lze box snadno umýt. Díky vysoce kvalitnímu vypalovacímu laku můžete bez obav použít i vysokotlakou myčku. Box není potřeba 
Montáž
V balení jsou obsaženy všechny potřebné součásti k montáži boxu. Všechny šrouby jsou nerezové a návod je podrobný a přehledný. Montáž je velice snadná a snadno ji zvládne 1 člověk. K montáži můžete využít video, které vás provede celým postupem.
Balení a způsob doručení
Produkt Vám doručíme standardní balíkovou přepravou a bude zabalen tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Samotný způsob zabalení závisí na počtu objednaných kusů i dalších položkách objednávky. Samostatný box je zabalen v kartonovém obalu, který je opatřen úchyty pro lepší manipulaci. FreizeitBox 100 a 130 je doručován standardně. FreizeitBox 160 a 180 je zabalen v kartonovém obalu na půlpaletě.
Co o úložném boxu říkají zákazníci
,,Zpracování je prostě skvělé. K montáži se doporučují 2 osoby, ale lze ji provést i samostatně. Celkově montáž (1 osoba) trvala cca 1 hodinu. Vše pro montáž je součástí balení. Šrouby a matice jsou také velmi kvalitní a neprotáčejí se ani se rychle neopotřebovávají." (MS)
,,Snadná montáž a velmi stabilní box. Víko při zvednutí drží, což opravdu oceňuji." (Jitka)
,,Zatím plní, co slibuje. Přes několik silných dešťů zůstalo vše suché. Doba montáže cca 90 minut" (Pavel K)
 
 
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další zahradní úložné boxy