Variabilní pohovka Karup Design Bebop Black/Linen Beige

Bebop je variabilní pohovka, ze které snadno vytvoříte lenošku nebo postel pro návštěvu.
Stačí si jen správně napolohovat opěrky tak, jak se vám zrovna chce. Můžete sklopit obě naráz, anebo jen jednu z nich.
Pohovka Bebop pochází z dílny dánské značky Karup Design, která se ve své tvorbě inspirovala Japonskem. A tak jako polstrovaní pohovek používá tzv. futony, což jsou matrace japonského původu. Jsou pohodlné a především drží svůj tvar.
Rám pohovky je vyroben z borovicového dřeva. Počáteční složení sofa trvá přibližně hodinu a hned po ní začínají vaše příjemné chvilky pohodlí.
Upozornění: Potah není snímatelný. Lněný povrch vyžaduje speciální péči a neměl by přijít do kontaktu s vodou, aby se na něm neobjevily skvrny. Mokré místo se vždy snažte osušit pomocí neobarveného suchého hadříku.Návod k montáži vaší nové pohovky od Karup Design najdete zde.
O materiálu:
Konstrukce produktů je vyrobena z masivního borovicového dřeva ze severských lesů. Nábytek z něj není drahý, a to díky tomu, že borovice rychle roste. Je to trvanlivé dřevo, se kterým se velmi dobře pracuje. Je hřejivé a dokáže vypadat neformálně i elegantně zároveň. Budete-li o nábytek z borovicového dřeva dobře pečovat, vydrží vám dekády. Není tedy divu, že si jej v Karup Design vybrali k produkci.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další pohovky