Venkovní jídelní židle Bok - lakovaný teak - černá - Ethnicraft

Belgická značka Ethnicraft se vyznačuje unikátním nadčasovým designem a přírodními materiály. V každém kusu nábytku se snoubí jednoduché linie, prvotřídní řemeslná práce a nadčasový styl. Designéři navrhovali nábytek s ohledem na nadčasovost tak, aby šel kombinovat s různými styly. V sortimentu značky naleznete vše, co potřebujete do svého interiéru. Od krásných a praktických stolů a židlí, přes stylové skříně, police, až po luxusní pohovky a postele. Ethnicraft se pyšní nejen špičkovou kvalitou, ale přináší také inovativní design, který osloví i ty nejnáročnější zákazníky.
Jídelní židle BOK se v průběhu let stala jedním z nejznámějších modelů z kolekce BOK. Designér Alain van Havre propojil sochařskou eleganci s moderním řemeslným zpracováním a docílil tak vzdušného designu. Elegantní a přesto robustní! Židle je vyrobena z masivního teakového dřeva, které zaručuje vysokou odolnost vůči slunci i dešti. Perfektně se tedy svými vlastnosti hodí do venkovního prostředí. V nabídce naleznete také modely z teakového dřeva v přírodní barvě nebo z dubového dřeva v přírodní, hnědé nebo černě mořené povrchové úpravě. Lze si také zvolit variantu se sedákem polstrovaným látkou. 
Pokud jste ještě nenašly vhodný nábytek na terasu či do zahrady, židle BOK je možno kombinovat také se stoly z kolekce BOK. Vytvořte si krásné venkovní posezení ve znamení teakového dřeva a nadčasového designu! 
 
Nadčasový design
Masivní teakové dřevo
Stoly a židle ve stejném stylu
 
 
Údržba
Odstraňujte nečistoty navlhčeným měkkým hadříkem. Před uskladněním se ujistěte, že je nábytek suchý.
 
Odkazy:
O značce Ethnicraft ZDE.
Produkty Ethnicraft ZDE.
 
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další jídelní židle